reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam,
odwiozłam Maksia i pozałatwiałam parę spraw (poczta, sklep, tankowanie, laboratorium - mocz do badania, apteka, dowiadywałam się wreszcie o zapisanie Maksa do pediatry) no i mogę teraz troszkę popracować i na BB posiedzieć.

Cfcgirl, bardzo prosimy pojawiać się regularnie! Tak samo Keyko - wpadnie od święta a może by tak codziennie? ;-);-)

Tolka, odezwij się kochana, przecież się martwimy o Was!

Aniusia, oby Cię już puścili do domku.... trzymam kciuki!

A ja mieszkałam sobie z dwoma kocurkami - Kubusiem i Kacperkiem, ktore bardzo bardzo kochałam, ale mój małżon jest uczulony na zwierzynę (kota i psa), tak samo jego syn. W każdym razie do kotów wprowadził się mój ojciec, więc są pod dobrą opieką :tak: Przynajmniej kotami facet potrafi się zająć, bo swoim zyciem już zupełnie nie!

No to życzę wszystkim miłego dnia!
 
Anusia świetnie, lepsze leżenie w domciu niz w szpitalu, Super cieszę się :-)

Aurelia będę trzymala jutro kciuki mocno, mocno, żebyś nie musiała odwiedzić szpitalnych ścian za szybko ;-)
 
Widzę dziewczyny że ten ZUS to jedno wielkie oszustwo :angry:
Ja na razie korzystać nie będę, zresztą pewnie i tak bym nic nie dostała. Jutro składam pismo ciekawe co odpowiedzą.
 
Witajcie dziewczyny
dawno do Was nie zaglądałam. Mamy remont łazienki i mieszkamy u tesciowej wiec nie mam mozliwosci korzystania z internetu.
Aniusiadopiero dzis przeczytalam ze bylas w szpitalu. Ciesze sie ze juz jestes w domku i ze jest ok. Wpoczywa duzo
 
Aurelia
tak dostałam wczoraj pieniądze, ale za 20 dni chorobowego wypłacili mi niecałe 900 zł, szef wypłacił za 4 dni, czyli obcieli mi 200 zł. Za 3 tygodnie przyjdą kolejne pieniądze, tym razem za cały miesiąc zapłaci ZUS, zobaczymy co tym razem przyślą.
Ja już nie wiem gubię sie w tym, jak oni to obliczają, na jakiej podstawie.

Aniusia
Super że masz same dobre wiadomości.

Jestem wypompowana, dokończyłam prasowanie reszty ciuszków i zabrałam się za robienie pierogów ruskich, chyba z 200 ulepiłam. Teraz leżę i wypoczywam nie ma co.
Troszkę mnie martwi to że mama, tesciowa i sąsaiadka zauważyły że mi się obniżył brzuszek, nie wiem ja nie zauważam tego, nie przyglądałam się z profilu ostatnio. Mam nadzieję że po prostu taka jesgo natura a nie grozi mi szybszy poród.
 
Aurelia
tak dostałam wczoraj pieniądze, ale za 20 dni chorobowego wypłacili mi niecałe 900 zł, szef wypłacił za 4 dni, czyli obcieli mi 200 zł. Za 3 tygodnie przyjdą kolejne pieniądze, tym razem za cały miesiąc zapłaci ZUS, zobaczymy co tym razem przyślą.
Ja już nie wiem gubię sie w tym, jak oni to obliczają, na jakiej podstawie.

Aniusia
Super że masz same dobre wiadomości.

Jestem wypompowana, dokończyłam prasowanie reszty ciuszków i zabrałam się za robienie pierogów ruskich, chyba z 200 ulepiłam. Teraz leżę i wypoczywam nie ma co.
Troszkę mnie martwi to że mama, tesciowa i sąsaiadka zauważyły że mi się obniżył brzuszek, nie wiem ja nie zauważam tego, nie przyglądałam się z profilu ostatnio. Mam nadzieję że po prostu taka jesgo natura a nie grozi mi szybszy poród.

Pierogi ruskie...mniam...zjadłabym, ale niestety jeżeli chodzi o pierogi to mi się nie chce lepić, dziś na obiadek robię rybkę z surówką z bialej kapusty i ziemniaczkami ;-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-) u mnie brzydna pogoda szaro i ponuro . Dzisiaj jak nigdy spałam do 10:30 . Jade zaraz do Cerfoura zrobic zakupy na obiad i tak sie zastanawiam czy na sam poczatek sa potrzebne butelki i smoczki?? I jeśli tak to po ile sztuk ?? Bo wiem że w Cerfoure jest promocja na butelki i smoczki avent wiec pomyślałam ze sie zaopatrze . Tylko nie wiem ile:-(
 
Do góry