reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
asiaa, witam :), ja robiłam badanie na czczo, a roztworu miałam nie całe pół kubeczka jednorazowego...naprawdę da się przeżyć..życzę powodzenia i oczywiście dobrych wyników :):)
 
czyli to już? Jak to przeczytałam to chyba dopiero sobie zdałam sprawę, że lada moment a zaczną się już nasze porody :szok::szok::szok:

Wczoraj byłam na przeglądzie wózeczków- opiszę potem "na wózkach" co i jak :-). najwazniejsze, że podjęłam decyzję.

Miłego dzionka... u mnie za oknem piekne słoneczko, więc pewnie wybiorę się na jakiś spacerek
 
Witam.Oczywiscie zaczelam BB od watku z wozkami:rolleyes: cala noc mi sie snily:shocked2:
Ide czytac co tam u was nowego:tak:
Zaraz beda mowic czy chodziki sa dobre na dziendobry tvn
 
Witam:)

DZiękuję dziewczyny za miłe słowa. Jesteście super!

Co do wczorajszego tematu o porodzie rodzinnym to ja bardzo bym chciała żeby mój mąż był przy porodzie. On się trochę boi ale chyba też chce.... a może to tylko dla mnie zrobiłby??? nie wiem... ja sobie inaczej porodu nie wyobrażam. Tylko niestety mogę mieć cesarkę a wtedy pewnie nie będzie mógł być przy porodzie. Mam cały czas nadzieję że dzidzi się przekręci i pępowina już nie będzie dla niego szalikiem.

Dzisiaj przyszły mi w końcu spodnie dresowe ciążowe bo nie miałam w czym po domu chodzić bo wszystkie mnie obciskały:)

DZisiaj jadę wieczorem do mojego gina z tym USG. zobaczymy co powie.

Dziewuszki czy Wy też macie większe upławy podczas ciąży? Ze mnie to nieźle leci.

Miłego dnia:)
 
Czesc Dziewczynki:-)
Dziubek u mnie od kilku dni sie tez robiło "mokro" w majtkach, tez zauwazyłam ze cos jest nie tak, ale dzis ide do lekarza bo wczoraj go nie było, wiec wizyte mam na dzis przeniesiona (ktoś sobie go wykupił na poród) :-) i go zapytam czy tak moze byc!
Pozdrowionka:-)
 
Dziubek, będzie wszystko dobrze, zobaczysz. Najwazniejsze że po wczorajszym usg jesteś spokojniejsza, i mam szczerą nadzieję, że zmienisz lekarza? ;-);-)

Iwonka, nie dziwię Ci się snów wózkowych. A być może dziś mój małżon pojedzie odebrać nasz wózek i fotelik i mój stres się zakończy. Jejku gdybym miała wybierać teraz jeszcze gondolę, to bym chyba osiwiała ;-);-) Na szczęście nie muszę.

Planuję przegląd ubranek po Maksiu i muszę zrobić listę potrzebnych rzeczy. Dużo ubranek pożyczyłam koleżance (żeby nie musiała wydawać kasy na ciuszki dla swojego synka), a ona gdy uznała że się "zniszczyły w praniu" itd. odkupiła mi wszystko nowe. Przeraziło mnie to, no bo w końcu jednak wydała te pieniądze, i to nie na swoje dziecko a moje .... :no: tylko muszę pewnie dokupić trochę rzeczy z krótkimi rękawkami itp.
 
reklama
Witajcie mamusie i brzuszki:tak::tak:
Mój mąz zaczyna zdrowieć i dzięki Bogu bo jeszcze trochę i chyba bym go zamordowała :sorry2::sorry2:a co do porodu to wiem że mój mąz nie chce być przy porodzie i jakoś nie zamierzam go zmuszać bo wiem że zrobiłby to wbrew sobie i ja bym się z tym źle czuła napewno obecność męża przy porodzie jest fajna ale pod warunkiem że on tego naprawdę chce wierzę że dam radę i będzie wszystko dobrze :tak::tak:
Miłego dnia kobietki:tak::tak::tak:
Dziubek upławy mogą być skutkiem jakiegoś stanu zapalnego co się niestety często zdarza ciężaróweczkom ze względu na zmianę ph pochwy zapytaj o to koniecnzie swojego lekarza :tak::tak::tak: a i gratuluje córeczki
 
Do góry