reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Maja o ciekawa ta ksiazka i 188stron ma ..cha tylko czy skutczna? Dobrzeby bylo :)
Keyko gratuluje coreczki !

A ja zmykam lulu.Ciagle szukam wozka i mam metlik,tzn wrocilam do punktu wyjscia.....
 
reklama
Czesc Dziewczynki:-)
Ja tez juz zaczne kompletowac kosmetyki dla malutkiej. Tesco ma tanio pampersy a jak ma promocje to juz przebija wszystkich. Narazie mam chusteczki do dopci, była promocja 6x72 za 22 zł z "Dzidziusia" oczywiscie w Tesco:-)
 
Puchatka, melduję się po odwiezieniu dzielnego żłobkowicza do cioć oraz dzieci. Mój synek ma narzeczoną imieniem Maja w żłobku ;-)

Dziś wraca mąż, a ja jestem maksymalnie sfrustrowana aktualnym zleceniem, które niestety jest wyjątkowo kobylastym tekstem i wyjątkowo ale to wyjątkowo bełkotliwym. Więc piszę i klnę. Tak jak nauczyciel miewa okropnych uczniów, lekarz upierdliwych pacjentów, tak i tłumacz dostaje czasem teksty pisane przez.... nie będę się wyrażać kogo. Przez ten bełkot moje dziecko musi zostawać dłużej w żłobku, bo to diabelstwo wymaga 3 razy więcej czasu niż teksty powiedzmy normalne.
No, ale kasa będzie z tego odpowiednia.... ;-) jedyny plus!
 
Hej dziewuszki:) Wczoraj nie dawałam znaku zycia bo cały dzień od 9.30 miałam gości.Normalnie zaatrzęsienie... przynajmniej szybciutko mi czas zleciał:)

Madziu - dołączam się dożyczeń... Po prostu niech spełnią Ci się najskrytsze marzenia :)

Słuchajcie miałam ubaw z mężusia wczoraj:) Jak spał sobie smacznie to nagrałam jego chrapanie na dyktafon:) wczoraj mu to pokazałam... hehehe, ale miałam ubaw on się najpierw składał ze śmiechu a potem stwierdził, że nie iwedział że tak głośno chrapie...no i może dzięki temu po troszku uda mi się go namówić na wizytę u lekarza:)

A dzisiaj mi się znowu dzidzi śniło. Ale ja to mam takie dziwne te sny.

Miłego dzioneczka i bardziej słonecznego niż u mnie:)
 
i ja tez na posterunku :-D:-D:-D jestem dzisiaj zupełnie sama w czteroosobowym pokoju, więc pełny luzik... jeszcze tylko, żeby nie chcieli mi za bardzo zawracać głowy durnotami, to byłoby całkiem super...
 
reklama
Ola dobrze że przynajmniej kasa odpowiednia :tak::tak::tak:


No a mnie właśnie teściowa podniosła ciśnienie głupim pytaniem czy ja aby nie za długo siedzę przy komputerze :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no to jej odpowiedziałam że nie i że wiem na ile moge sobie pozwolić :angry: i to wcale nie było miłym tonem bo ja mam dosyć sugerowania mimo co powinnam jeść kiedy wychodzić normalnie szlak może człowieka z rana trafić
 
Do góry