reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Jejku dziewczyny jak mi się dziś nie chce pracować/...... koszmar!! Oczywiście akurat tak się składa, ze bezwzględnie muszę.
Dziś mam zły humor i niestety słodycze poszły w ruch. Trudno.
 
reklama
Jejku dziewczyny jak mi się dziś nie chce pracować/...... koszmar!! Oczywiście akurat tak się składa, ze bezwzględnie muszę.
Dziś mam zły humor i niestety słodycze poszły w ruch. Trudno.

ja tez strasznego lenia i nerwa...a na dodatek nie mogę sobie w żaden sposób naprawić samopoczucia...nie mogę zjeść nic słodkiego, nawet owocka...:-:)-:)-( ale zaraz wrócę do domku i myślę, ze będzie lepiej :tak::tak::tak: tam czeka małż i pyszny obiadek :-):-):-)
 
Nie mogę się zdecydować. Muszę pojechac do Zusu sprawdzić jak wygląda moje konto u nich i czy nie będzie problemów z wypłatą zasiłku za czas zwolnienia.
Jakoś ta decyzja nie jest dla mnie łatwa.... :-( Ale pewnie pójdę, tylko może za miesiąc.
 
Anusia a co masz na obiadek?

Ja dziś zrobiłam barszcz ukraiński z mrożonki Horteksu, a później zrobię spaghetti z tuńczykiem w sosie pomidorowym i parmezanem. Idę dziś na łatwiznę ale pyszną ;-)
 
OLA K. rzeczywiście pyszniutki u Ciebie obiadek :tak::tak::tak: na mnie czeka zupka pomidorowa na kefirze, bo śmietany nie mogę ze względu na cukier i potrawka z kurczaka i indyka na jogurcie naturalnym, bo śmietany nie mogę:baffled: z kaszą gryczaną lub makaronikiem i surówka z pekinki :-):-):-) więc już pędzę do domku...
życzę miłego popołudnia i smacznych obiadków :-D:-D:-D
 
Ja jeszcze nic n ie zrobilam .a rzymierzam sie do bialego barszczu z kielbaska biala i jajem,no ale to pozniej bo jeszcze jestem najedzona .
Anusiasac i pewnie jeszcze przez meza zrobiony :)
 
reklama
Iwonka, pewnie nam lekarze zalecą dietkę cukrzycową... jeszcze dokładnie nie wiem jak ona wygląda bo na razie dałam sobie dyspensę.... ale bez cukru, mało tłuszczu o ile się orientuję... szczególnie śmietana jest na cenzurowanym - chyba :baffled:
 
Do góry