reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Kiedy dziewczyny wybieracie się do szkoły rodzenia?
Ja myslałam, żeby tak iść, jak już będę w siódmym miesiącu ciązy... Poza tym muszę iść, bo warunkiem podania znieczulenia w naszym szpitalu jest obecność na kilku zajęciach w szkole.
Jak na tą chwilę, to nie myślę o znieczuleniu, ale na wszelki wypadek lepiej byc przygotowaną :-)

Miłego dzionka Wam życzę, bo mój mąż jakimś cudem ma dziś wolne (świeto chyba jakieś :-D), więc odgania mnie od komputera. Poza tym mamy dziś sliczną pogodę, więc wyruszamy na spacerek (do pielęgniarki, bo od tych zastrzyków zrobił mi się albo jakiś zrost, albo "naciek" i nie mogę ani siedziec, ani leżeć:baffled:)
 
Iwonka - wiem od poloznej, ktora prowadzi szkole rodzenia przy szpitalu na czerniakowskiej, ze od polowy marca maja byc refundowane zajecia. Teraz sa po 400 zl za pare, czyli tez nie majatek, ale jak mozna isc za darmo, to czemu nie skorzystac.:-) I z tego co wiem, to w bielanskim i innych szpitalach szkoly tez maja byc refundowane. W zeszlym roku tez byly, a w tym cos sie sprawa opoznia przez nasze panstwo...
Pola - no ja tez wychodzi na to, ze gdzies od 7go miesiaca bede chodzic. To mnie zaskoczylas, ze trzeba miec szkole rodzenia zeby znieczulenie dostac... wiem, ze czasem jest wymagana by mogl byc porod rodzinny, ale znieczulenie... dziwne.
Milego spacerku dziewczyny, ja wlasnie wroilam. Slonka nie ma ale i tak przyjemnie.
 
A u nas szaro buro i ponuro tak jak imój humor od kilku dni sama nie wiem chyba w końcu zaczynaja mi sie te sławne ciązowe ale dzis od rana to juz apogeum :wściekła/y:
Aż dzidzi tylko tak niemrawo sie rusza chyba sie boi musze isc bo czekolade do sklepu bo nie moge tak mojej kruszynki meczyc
Mam nadzieje ze wczorajsza glukoza dobrze pójdzie bo bez czekolady ciezko bedzie a najwiekszy to chyba strach przed szpitalrem jakby było tak jak u Aniusiac ale mysle ze nie ma na razie sie co jeszcze bardziej dołować a i nawet to nie najgorsze było bo pani mi cytryne wcisnela co polecam tylko te ostatnie 1/4 to juz cieżko ale po prostu przeslodzona woda mój m ęzuś to by nawet nie poczul;-)
 
U nas szkoła rodzenia jest bezpłatnie :tak:w nastepnym tygodniu wezme sobie skierowanie od mojego gina i zobaczymy chyba....
 
U nas też się nie płaci za zajęcia :-D:-D byłam juz na pierwszych i szczerze mówiąc nie sądziłam, ze aż tyle dziewczyn tam będzie...ale było bardzo fajnie, z resztą zajęcia prowadzą położne z oddziału, a nie słyszałam na ich temat jeszcze złego słowa od żadnej z moim koleżanek - już mamuś :tak::tak::tak:
 
hej dziewczyny
powinnam was przeprosic i przepraszam nie chcialam byc taka poprostu mialam duzo zalu i wyzylam sie na was:-:)-:)-( juz mi przeszlo do wizyty na patologi juz nie wracam a po rozmowie z ta kolezanka okazalo sie ze ona ma wiecej sily niz ja porozmawialysmuy i pomoglysmy sobie ta rozmowa nawzajem... dlatego nie gniewajcie sie... ale ja jestem taki placzek poprostu wszystko bardzo mocno przezywam... a nie mowiac juz o zwierzatkach ktorym dzieje sie krzywda...:-:)-:)-:)-:)-(..........

za to mam juz duzo innych przyjemnych spraw z ktorych naprawde sie ciesze... ale jak mi wybaczycie to wam opowiem:tak::tak:
 
Hej Kamilko :) Pisz co tam cie cieszy....Naprawde niektore matki sa silne i z nich czlowiek czerpie sile i je podziwiam ze nadal wierza...
Łania nawet nie wiem jak jest teraz w bielanskim bo jeszcze tam nie bylam....no ale w przyszlym tygodniu moze sie tam wybiore :)
 
reklama
Kamilka - dobrze, ze nie ucieklas od nas na stale i, ze juz jestes.:-) A wiadomo... kazda z nas moze i ma lepsze i gorsze dni, bo roznie sie czujemy i rozne rzeczy nas spotykaja w zyciu...

Iwonka - znajoma rodzi w bielanskim w marcu i wlasnie od tego tygodnia chodzi na szkole rodzenia - zajecia sa 2x w tyg. przez miesiac z tego co wiem. Narazie nie placi, ale nie wie, czy nie wezma jakiejs oplaty na koniec, bo tam wlasnie tez nie wiadomo co z refundowaniem... Pozatym ona juz zaplacila poloznej 600 zl za porod, wiec moze i z tego wzgledu nie placi za szkole.. sama nie wiem.

Ja dzis jakos slabo sie czuje, glowa boli i caly dzien bym spala...
 
Do góry