reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam wszystkie mamusie, które swoje dzieciątka urodzą w maju. Ja również do nich należę. Postaram się czynnie uczestniczyć w rozmowach. Pozdrawiam wszystkich i myślę, że zostanę przyjęta do Waszego grona:-)
 
reklama
szopek - no ten winik to ewidentnie rekord w moich osiągach cisnieniowych. Szkoda tylko, że jak zachodze do ginki na wizyte to mam 140/80 :wściekła/y:
 
Ja też się melduję po kilku dniach nieobecności.
Jakoś nie mam nastroju na ploteczki.
Poza tym daje mi się coraz mocniej we znaki rwa kulszona (korzonki) - zaraz idę się przed pracą wygrzać (żel już się grzeje).
Miłego dnia :) Ja dziś przed południem bawiłam się z Julkiem w łapanie spadającego śniegu :)
 
Witaj Lucynka, pisz do nas jak najczęściej, chętnie widujemy ttutaj nowe twarze.:-):-):-)

A ja własnie miałam zamiar się uczyć, ale mała mnie rozprasza swoimi kopniaczkami, brzuszek faluje :-):-):-D
 
Witajcie dziewczyny
Ale dzisiaj wietrznie, nieciekawa ta pogoda. Wlasnie w radiu zapowiadaja zamiecie sniezne. Czy Was też bolą plecy? Ja w pozycji siedzącej dlugo nie wytrzymuje a w nocy wiercę się że szok i jeszcze te nocne wizyty do toalety
 
cześć :)

ja dzis mam wizyte u ginka i nie moge sie doczekac :) na zamknętym umieściłam zdjęcie brzuszka :)
dziś w końcu udało mi sie odebrać wyniki krwi-grupę Roberta ma "minus" tak jak ja :tak:
 
Cześć. Dziewczyny Wam też tak ciągle gorąco? w nocy skopuje kołdrę na podłogę bo mi za ciepło. Pod kurtką musze mieć krótki rękaw bo inaczej zaraz mi słaba i gorąco...
 
reklama
Witam Was,
widzę, że ten ubiegły weekend nie należał do udanych tyle tragedii na raz:-(
Olu, Iwonko moje szczere kondolencje.
Dziewczyny co do zakażenia pochwy to też przerabiałam mój gin zalecił mi Pimafucin rewelacja 3 globulki do stosowania na noc i po problemie:tak:.
Niestety pogoda nie sprzyja i wirusy się rozprzestrzeniają w weekend miałam temperaturę i zwalczyłam ją Apapem ale z nosa leci i leci polecam Wam na wszelkie dolegliwości nosowe i gardłowe Bioparox jest to antybiotyk na receptę specjalnie dla nas bo nie przenika do wód płodowych i do maleństwa. Wchłania się bezpośrednio w skażone miejce i nie przenika do krwiobiegu. Jest w postaci areozolu naprawdę polecam.
Dziś śnieg zaczął padać i straszna pogoda bynajmniej w stolicy nigdzie nie wychodzę Wam też radzę bo zdrowie NAJWAŻNIEJSZE.
Pozdrawiam Was wszystkie gorąco:-)
 
Do góry