reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

I ja witam się po dłuższej nieobecności. Mnie nie jest jeszcze tak gorąco, ale za to jestem ciągle senna. Od dwóch dni kładę się do łóżeczka po 19-tej. Wysiedzieć też mi jest ciężko, bolą mnie wtedy plecy. Dłuższe spacerki też odpadają :-(. Kurcze, jeszcze nie taki duży ten mój brzuszek, a czuję się ociężała.
 
reklama
minka
to czekamy na relacje z wizyty, zaraz lecę na zamknięty pooglądać wasze brzunie.

A ja własnie kupiłam na allegro 2 przepiekne kocyki:-):-):-) ale dopadł mnie szał zakupowy, co ja powiem mężowi haha:-D
 
Witam a u mnie zima!!!!!!!!!!!Snieg sypal jak nie wiem,co prawda sie rozpuszcza ale aura zimowa byla jak trza.
Bylam w Ikea ogladac mebelki do pokoiku dzieczynek moich i sa super fajne komody,glebokie szuflad,wysokie i kolorowe tez za 200-229zl,fajne ale bardzo wysokie za 300-450zl.Napewno tam kupie sobie niowa fajna komode i chyba rozowa :)
 
A u nas piękne słoneczko we Wrocławiu, zapraszam dziewczynki ;-)
Kamilko GRATULUJEMY studnióweczki !!!!! Za 100 dni urodzisz

Mamy już wątek pażdziernkowy, a my pniemy się coraz wyżej, idę je pozdrowić :)
 
Madamagdo leki które podałam są na receptę i te globulki i ten areozol, ale naprawdę warto:tak:
Iwonko ja też sie wybieram do Ikea do tego w Jankach bo blisko mam, już sie nie mogę doczekać. Powiem Ci że trafiłam do tego doktorka bez problemu, całe szczęście że ruch nie był duży w sobotni ranek bo byśmy się chyba spóźnili. Całkiem sympatyczny ten nasz Arab - gin:-) jak zgasił światło to jak w kinie oglądaliśmy małą najważniejsze , że zdrowa. Kolejna wizyta usg 3d w 30 tc. , ale nie wiem gdzie będę jak tutaj to znów pójdę do niego:tak:
 
Polka to super ze arab ci sie spodobal :) sympatyczny facet.Co wizyte to wiem o nim co raz wiecej i o swojej rodzinie opowiada.Tylko mnie przeraza ten zapach na klatce schodowej,napewno czulas.Tam w kilkiu mieszkaniach wynajmuja chinczyki i dlatego tak smierdzi bo ta ich kuchnia...mnie teraz mdli jak tam wchodze.:)
 
Iwonko dopisałam Cię do moich kontaktów na GG tam możemy popisać sobie o naszym Arabie:-) i nie tylko.
A może byśmy jakieś spotkanie zrobiły? Troszkę nas jest w tej stolicy. Pomyślcie dziewczyny z południe też, jest Was trochę we Wrocławiu. To by było extra co? Jak myślicie???:confused:
 
O rany Natalia wybacz ze zapomnielismy o tobie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ostatnie dni byly smutne i to dla tego.....
Natalia z okazji rocznicy slubu zycze

Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce,
Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.
Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.


serca_www_gify_liq_pl%20%2821%29.gif
 
reklama
Polka ja jestem za.Tylko niech sie u mnie skonczy ten maly remoncik i chetnie mozemy spotkac sie nawet u mnie :))))))))A latem przy grilku takze!
 
Do góry