reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

tolka nie pocieraj brzuszka jedynie staraj sie go obejmowac dlonmi ale nie masuj bo mozesz pobudzac macice... ale wydaje mi sie ze nic zlego sie nie dzieje...:tak:
 
reklama
kamilka juz sobie poradzila, ja moj brzuszek glaszcze dotykam delikatnie paluszkami masuje ale nie ze ak mocno,jak jest prawidlowo przepiegajaca ciaza to to nie zaszkodzi:-)
 
Cześc dziewczynki ja znowu w weekend sie nie dostałam do bb:zawstydzona/y:
Ale to też trochę przez to że rozczesiona byłam po sobotnim wypadku to znaczy normalnie nic takiego by sie nie stało ale ze dzidzie w brzuszku nosze to nieciekawie wyglądalo.Tzn śpieszyłam sie z jednego pokoju do drugiego i jak zakrecałam to podwinął mi sie chodnik i poślizgnełam sie na parkiecie tak nogi mi sie zaplątały że z niezła sila upadłam wlaśnie na brzuszek :wściekła/y:nawet nie zdażyłam zareagować i sie ratować
Najbardziej to bałam sie czy dzidzi nic nie zrobiłam mąz mnie zaniósl na łóżko nie wiedziałam czy do szpitala jechac czy co ale na szczescie dzidzia zaczeła wtedy mocno kopać chyba sie zbulwersowała co ta mama wyprawia ale to były najkochańsze kopniaczki jakie dostałam póżniej tylko obserwowałam czy coś sie nie dzieje ale przestało boleć i dobrze wszystko było .
Aod tamtego momentu to dzidzia kopie mnie solidnie rano i wieczór po godzinie :happy2: chyba poczula że żyje
Chyba jak nic mnie nie boli to dobrze jest i dzidzia sie rusza w nastepnym tygodniu ide do gina to jeszcze sprawdze
 
A i ja też dołączam sie do gratulacji dla mamuś córeczek:-) och... jak ja też chciałabym juz wiedzieć wiecie co coraz bardziej mi intuicja podpowiada ze to córcia bedzie :tak:
Cfcgirl jak dobrze że sie dobrze skończyło bede dalej trzymać kciuki
Ja jutro tez musze chyba popuścić bo jak dziś sie nameczyłam to nie moge chodzic bo mnie kurcze w kregosłupie łapią i jeszcze coś ciagnie
Pozdrowienia ...
 
Aniusia - gratuluję dziewczynki! To przewaga dziewczynek się zwiększa.:-)
Magdamagda - to gratuluję rzucenia palenia. Ja też należę do byłych palaczy niestety. Mam nadzieję, że uda mi się do tego nie wrócić...

Idę spać, bo juto w końcu do pracy i o 6tej trzeba wstać... az się boję po tak dlugiej przerwie..
Dobranoc dziewczyny!
 
wpadłam na chwile, bo zaraz też lecę spać

do mam krwawiących z nosa: przypomniało mi się, że lekarka kazała mi brać rutinoscorbin albo wit. C, bo obkurcza naczynia krwionośne, też mi krew leciała z nosa i to chyba pomogło... bo potem już przestała lecieć

Aniusia - gratuluję dziewuszki!
 
reklama
Cfcgirl cale popoludnie myslalam o Tobie i Marysi.Super,ze wszystko w porzadku.Odpoczywaj teraz
Madamagda zycze, zebys nigdy nie wrocila do palenia
Aniusia gratuluje coreczki.Teraz jest chyba niezla przewaga dziewczynek:-)
 
Do góry