reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Moj niestety nie przestal.8 lat nie zyje.....sam na wlasne zyczenie sie wykonczyl:no:ale tak to sie konczy z alkoholem....udalo mu sie bo nie cierpial.....


Cosmo ja tez musze pokazywac jeszcze czasem:-D:-D:-Dtu mnie to smieszy wlasnie.Bo jak ktos slyszy ile mam lat to jest szok;-);-)a potem slysze ze na 25 wygladam a dowod sie pokazuje jak sie na 18cie nie wyglada chyba nie:-D:-Dinteligentny narod:zawstydzona/y:
 
reklama
O to widzę same obciążone alkoholowo rodziny:no:.
Tak mieliśmy szczęście że tak to się skończyło. Alkoholik alkoholikiem, ale jak już w rodzinie jest przemoc...
W sobotę rozmawiałam z mamą na ten temat. Były złe wspomnienia które mimo upływu lat strasznie bolą. Rana nigdy sie nie zabliźni chyba.

Cosmo siorstra 30 lat- starsza.

PS
fuuuu kupa Bobcia...
 
ale pieknie u nas pruszy śnieg, ślicznie to wygląda :-)...uciekam dziewczynki do domowych obowiązków, może uda mi się jeszcze zajrzeć przed wieczorem, ale jak nie życzę miłego wieczorku
 
Witam, to i ja dorzucę do jednego wora swojego ojca,też już nie żyje.3 lata temu zmarł.Też z winy nadużywania alkoholu,a dzieciństwo moje nie należało do szczęśliwych z tego powodu....:-(


I nie lubię prasować ,prasuję tylko jeśli potrzeba w danej chwili coś założyć:dry:I nie lubię też zmywać:baffled:

Słyszałam o tym porwaniu,straszne to musi być.Współczuje matce i rodzinie tych przeżyć.Oby jak najszybciej znalazło się to dziecko
 
Iwonka, mi temat zmywania odpadł (zmywarka), aczkolwiek jak jestem u Mamy- moja Mama ma taką fanaberię, że po zmywaniu trzeba od razu wytrzeć, żeby zacieków nie było itp., więc zawsze pada pytanie "wolisz zmywać, czy wycierać", więc wybieram zmywanie- nie cierpię wycierać naczyń...prasować nawet lubię, ale zebrać mi się ciężko :zawstydzona/y::dry:
 
reklama
Oj ale naprodukowałyście... zdjęć nie ma więc się nie wypowiem


Dotkass też pamiętam Cię z fajnych zdjęć i z tego że zawsze na każdym inna osoba :tak:
 
Do góry