reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Witam
Na poczatku POLA GRATULACJE,SUPER WIESCI:-)
Kamilka ostatnio rozmawialam z kolezanka o tych bolach wzrostowych,ona takie miala jak byla mala.nie ciekawe mowiel ze to bylo:baffled:oby jak najmniej bolalo Adasia.
Hanah juz nie dlugo zostalo,zleci,zobaczysz:tak:ja w ogole z Konziem nie spalam i mam efekty do dzis:baffled:spij na sile jak tylko mozesz,moze podusie sobie kup taka specjalna pod brzusio:tak:
Widze ze wasze dzieciatka troche chorowaly,mam nadzieje ze juz nie beda.zdroooooowka zycze wszystklim.
Sama sie balam ze cos zlapiemy teraz,jeszcze Kondzio nie byl na dworze tu:no:dzis bedziemy szli z G do lekarza.w Polsce caly czas deszcz,moze 3 dni byly ladne:baffled:siedzial bidulek w domu.od jutra zaczynam spacery.a tu ziab dzis taki ze szok,szyby mialalm w aucie zasypane,zamrozone,pierwszy raz tu skrobalam ze sniegu i lodu:-D:-D:-D

nie wiem co jeszcze,nie doczytalam jeszcze wszystkiego,probuje sie ogarnac,po pralam itp.odnajduje sie.bylam w agencji mieszkan co z moimi oknami i znowu zbyta:wściekła/y::wściekła/y:szukamy nowego bo nie mam sil.Czekam bo G usnal a zaraz do lekarza idziemy.dalej go boli noga:no:w poniedzialek do pracy powinien a tu nie wiem co bedzie.
 
reklama
Hanah juz nie dlugo zostalo,zleci,zobaczysz:tak:ja w ogole z Konziem nie spalam i mam efekty do dzis:baffled:spij na sile jak tylko mozesz,moze podusie sobie kup taka specjalna pod brzusio:tak:
Od 4 dni śpię z Hani zabawką między nogami. Heheh fajnie to zabrzmiało. Hania dostała wielkiego psa maskotkę, który jest większy od niej. Mi pasuje akurat na długość mojego ciała i potraktowałam ją jak poduszkę dla cieżarnych. Do karmienia też będzie jak znalazł.
 
Witajcie

U nas domowo andrzejkowo tzn siedzimy z mezem tylko:-):-)
Ale dzisiaj u nas byla zabawa napadalo sniegu juz pierwszy raz byly zjazdy na sankach adas przeszczesliwy:-D:-D Wogole jest tak pieknie bialo ze az dech zapiera lubie taka zime:tak::tak:
Ale bylismy tez u dziadkow i uwierzcie jechalismy 30km/h 30 km masakra... ten tescia samochod ma naped na tyl i nam tak rzucalo ze bylam w stresie cala droge:baffled::baffled:

Hannah- to masz przydatna zabawke tez pod siebie;-) fajny taki mis:tak: Napewno ci juz niezle cezko:sorry2::sorry2: ale juz niedlugo...:tak:

Kwiateczek- witaj:tak::tak: Widze ze i u Was niezla zima:-D:-D
 
Od 4 dni śpię z Hani zabawką między nogami. Heheh fajnie to zabrzmiało. Hania dostała wielkiego psa maskotkę, który jest większy od niej. Mi pasuje akurat na długość mojego ciała i potraktowałam ją jak poduszkę dla cieżarnych. Do karmienia też będzie jak znalazł.

wszytsko jest dobre byle bylo lepiej:tak:

Witajcie

U nas domowo andrzejkowo tzn siedzimy z mezem tylko:-):-)
Ale dzisiaj u nas byla zabawa napadalo sniegu juz pierwszy raz byly zjazdy na sankach adas przeszczesliwy:-D:-D Wogole jest tak pieknie bialo ze az dech zapiera lubie taka zime:tak::tak:
Ale bylismy tez u dziadkow i uwierzcie jechalismy 30km/h 30 km masakra... ten tescia samochod ma naped na tyl i nam tak rzucalo ze bylam w stresie cala droge:baffled::baffled:

Hannah- to masz przydatna zabawke tez pod siebie;-) fajny taki mis:tak: Napewno ci juz niezle cezko:sorry2::sorry2: ale juz niedlugo...:tak:

Kwiateczek- witaj:tak::tak: Widze ze i u Was niezla zima:-D:-D

Zapomnialam ze Andrzejki sa:sorry:u nas bialo,dzis znowu pada,zimno bylo w nocy bardzo,rano jeden lod.myslalam zeby zrobic balwana,Kondzio teraz spi ale jest tak zimno brrrr
 
witam kawowo i urlopowo :-D
HaNNaH oby do przodu zycze szczesliwego i szybkiego rozwiązania;-)

kamilka moj to straszne przeciwienstwo uwielbia sie babrac we wszystkim jak zaczac od piachu blota to mozna skonczyc na spagetti:tak:

A u nas marna zima troche jest strasznie zimno wieje ale sniegu lezy tyle ze do konca trawnik nie przykryty :eek: chociaz dzieciaki na sankach smigaja hehe

Kwiateczek my tam tez zapomnielismy o tych andrzejkach siedzielismy z M w domu
 
Witajcie

Kwiateczek- dobrze ze to anglik a nie polak bo by pisali ze Polacy okradaja GB z kasy :-D:-D:-D:-D ale niezly gosc lubi ten sport to sa efekty:tak::tak::-D

Ja dzisiaj wyszlam z pracy o 17 i zaraz poszlam z malym na sanki tzn odprowadzic tesciowa i jest kapitalnie na dworzu tylko nie dla kierowcow:sorry::sorry: przeszlismy sie troche i po godz wrocilismy do domu maly zjadl i padl :szok::tak::tak: Sniegu mamy po kolana ale jest tak bajkowo wooo...:-)
 
Witam się wieczorem:-)

Kamilka bajkowo, jak się nie jest gdzieś umówionym. Ja od rana w samochodzie:confused2:. Droga do przedszkola, która normalnie zajmuje max 15 min to dzisiaj prawie 1,5h:szok::baffled:, przez to Miśka dzisiaj nie poszła do przedszkola, tylko ze mną na test krzywej cukrowej 75. Myślałam, że przez gardło mi to nie przejdzie, aż łzy w oczach miałam, ale za to później jakiego speeda:sorry:. Ledwo też zdążyłyśmy do dermatologa, bo to poza Wro i zupełnie nieodśnieżone.
A Miśce się juz nie podoba zima, mówi że autko jest brudne, że ma mokre spodnie i buty i denerwuje ją śnieg, który sypie prosto w twarz. Ona juz nie chce zimy, chce śłoneczko:-D, ja też...:sorry:

Ale później byłyśmy na zakupach. Mam nadzieję, że Aurelka cało dojechała, bo po pracy w delegację z tego co pamiętam do Katowic miała jechać:eek:.

Tyle razy ile dzisiaj wpadłam w poślizg:confused2:, a co najgorsza pieszo też nie lepiej i pare razy mało co nie zaliczyłam gleby i pobolewa mnie tu i ówdzie, więc chodzę jak kaczka.

Na zakupowym napiszę co Miśka sobie życzyła i co dostanie.

Kurczę, tak sypie że nawet nie mam jak podwórkowym futrom jedzenia zapodać przez okno, bo zaraz w śniegu zniknie. Dobrze, że sąsiad dogląda ich w ciągu dnia..., a moje śpią w najlepsze nie zdając sobie sprawy z tego co jest na zewnątrz.

Miłej i ciepłej nocki dziewczyny:tak:
 
reklama
Witam.Warszawa zasypana ,jutro nie puszczam Vanesski do przedszkola.Po dzisiejszej przeprawie w tej sniezycy i zimnym okropnym wietrze miałam dosc i dziewczynki, tez ,zryczane wrociły do domu:-(Oczywiscie przeprawa dodatkowo w sniegu po kolana.Kierowcy maja tez tragedie...:eek: Uwazajcie na siebie :sorry:
 
Do góry