reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.Wiatrzysko nadal na dowrzu brrr,a moja Vanesska dzis poszła ze swoja grupa z przedszkola do kina na 'Żółwika Sammy" w 3D:tak::tak:mam nadzieje ze jej po drodze nie przewiało,bo na piechote poszli do tego kina a to ze 2 km;-)
Na weekend to ja mam w planach sprzatanie po remoncie,juz nawet koleznaka sie zaoferowala że mi pomoze,ale kurcze mam obawy czy sie moi panowie od remontu wyrobią:wściekła/y::no:
 
reklama
a tam Iwonka sprzątac będziesz, lepiej spotkaj się z minką bo to super dziewczyna :tak:
hehe ale reklama hihi dziękuję :-)

ja będę miała cały czas dostęp do netu więc na pewno się odezwę, gdzie co i jak :-) Ja będę na pewno na Pradze i jeszcze nieopodal no i pewnie nie odpuszczę Wesołej :-) no i oczywiście gmina w Wildze!
 
Jestem :-( żeby nie było że urodziłam i nie napisałam .Od rana bóle krzyzowo skurczowe i nie wiem co robić bo jak jestem aktywna to troche mniejsze ,popołudniu prawie przeszły po spacerze długim z Zuza W ogóle to czuje sie jakbym od popoludnia niedzielnego przeżywałą pierwszy okres porodu .Z Zuza w jeden dzień wszystko a tak narzekalam Oby końcówka mi wynagrodziła.
No i psychika z kazdym dniem gorsza:sorry:
 
Sylwia poród porodowi nie równy, drugi nie znaczy, że lżejszy
pakuj się Kochana i śmigaj do szpitala, przynajmniej nie będziesz się martwić czy zdążysz. Masz z kim zostawić Zuzę? bo jak w środku nocy się zacznie to trudno będzie dzieciaka komus podrzucać.. trzymam kciuki żeby było szybko i w miarę bezboleśnie
 
Sylwia poród porodowi nie równy, drugi nie znaczy, że lżejszy
pakuj się Kochana i śmigaj do szpitala, przynajmniej nie będziesz się martwić czy zdążysz. Masz z kim zostawić Zuzę? bo jak w środku nocy się zacznie to trudno będzie dzieciaka komus podrzucać.. trzymam kciuki żeby było szybko i w miarę bezboleśnie

Nie no do szpitala mnie nie wysyląj ,bym chyba tam umarla z czekania ,ja sie panicznie boje lezenia. Z opieka w nocy nie ma problemu tesciowie maja lekki sen i sa doslownie w 3 minuty .Mieszkają za płotem Otatnio tak bylo a my jeszcze 1,5 gosdz. sie wybieraliśmy
 
Sylwia, ja też ciągle wchodzę i sprawdzam, czy to już może. Komórkę też na wszelki wypadek mam pod ręką, jakbyś to do mnie eska wysłała. Trzymam mocno kciuki! :tak:

Minka, paczuszka dotarła, jeszcze raz dzięki!:-)

Śliczne macie pościele. My jedziemy na ikeowskich, bo ostatnio się przejechałam na tej z hello kitty.

Iga już zdrowa, wyobraźcie sobie, że eurespal pomógł. Nigdy wcześniej nie miałam tego leku, ale jestem w szoku, że tak zadziałał. Dobrze, że poszłam do przychodni, bo dzięki temu uniknęłam najpewniej szóstego antybiotyku w ciągu pół roku od kochanego prywatnego lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Witam
Sylwia to napewno masz juz coraz wieksze rozwarcie:tak::tak::tak:mowie ci ze na porodowke trafisz tylko juz z partymi:-p
Migotka a smakowal eurespal Igusi ? Dla mnie te jest okropne,moje tego nie pija ,Ale myslałam ze ten lek wycofali i jest jego jakis zamiennik:sorry:
Cosmo tak na Pradze ,ale teraz na Targówku bo tam mam nieszczesny remont:angry::angry::angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj tam pojechalismy,dwa dni nic nie bylo zrobione,nie bylo nikogo,bo zachali pale pracownicy:crazy:wczoraj mial byc kolejny dzien odbioru:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Maja teraz 24 na h robic
 
reklama
Do góry