reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Ja się też witam, więcej napisałam na zamkniętym.:confused2:

Iwonka, łączę się z Tobą , ja tez nie chcę już zimy! Mam dość! A walentynkę dostałaś super! Ja dostałam kwiatka w doniczce. Ale pamiętał!

Pola, kuruj się. Nic Ci się nie stało w tej stłuczce?

Miłego poranka!
 
Witam! Zuza zasnęła. Wstawiłam obiad. A. wreszcie poszedł do pracy po 2 miesiącach siedzenia w domu:tak::tak::tak: Może pensja wróci do normalnych "rozmiarów" bo już debet na koncie maksymalny się zrobił. :wściekła/y:
Iwonka u nas wózek złożony leży odkąd spadł śnieg to w ogóle nie używany:no: jak na spacer wychdzimy to albo na ręcach albo na sankach:zawstydzona/y: Oby wakacje wypaliły:tak::tak:
Pola współczuję przeżyć:eek:
 
Kwiateczek, uprzedziłaś moje pytanie...mi też pomysłów brak, ale dzisiaj chyba zupka jarzynowa....
 
Witam

ja dzis mam zupke ogorkowa i zastanawiam sie nad ziemniaczkami z sosem i pulpetami:sorry2::sorry2: ale nie wiem bo dzis nic mi sie nie chce..
 
Ja jutro goląbki bede robic a dzis mam z wczoraj ogorkową a na drugie piersi z kurczaka zawiniete z serem zoltym i pieczarkami polane beszamelem ,ziemniaczki i fasolka.;-)

Czekam na R ,poszedł po Vanesske a Klaudia ogląda na dvd teletubisie.
 
Iwonka brzmi smacznie mmm.jutro chyba zrobie ogorkowa bo G ma dlugi dzien i nie wiadomo kiedy wroci.az mi sie za chcialo,dawno nie jadlam:-)no to jutro z glowy obiadek:-D:-D OGORKOWO SIE ZROBILO:-p
 
Witajcie.
Pola, nieszczęścia zawsze chodzą parami niestety (w moim przypadku to nawet stadami ;-)).
Iwonka, ja miałam takie sytuacje z wózkiem rok temu, gdy jeszcze wszędzie musiałam małą wozić i też klęłam na czym świat stoi. Teraz wózek stoi w komórce pod schodami (mam nadzieję, że jeszcze stoi :sorry:), bo my albo tylko idziemy do auta i z powrotem, albo przeganiam małą na nogach za sankami (bo nie lubi za bardzo jeździć na sankach ;-)).

Ja nic nie dostałam na walentynki, ale ustaliliśmy, że nie będziemy obchodzić.
Aaa, i mała jednak była dziś w żłobku. Myślałam, że po tak długiej przerwie będzie płacz, a ona była zachwycona. Chyba nieźle musiałam ją wynudzić w tym domu :-D
 
reklama
Ja dzisiaj miała krupnik a jutro planuję pulpety. Miałam dzisiaj już zrobić na jutro ale A. jak wyszedł z domu o 17 to przyszedł teraz :wściekła/y::wściekła/y:A zaraz film więc nie zrobię. Jutro mam dużo spraw do załatwiania na mieście i nie wiem czy wyrobię się z obiadem.:cool:
 
Do góry