reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka tylko wspolczuc ale dobrze ze chociaz mezulek dzis cie wyreczyl:-)a golabki wygladaja apetycznie:-pja jak juz pisalam ogorkowa i wyszla pyszna.Kondzio zjadl mieche:-)teraz spi.w koncu troche wczesniej bo tak to o 14ej chodzi a potem nie moze usnac wieczorem:baffled:
Dziubek nie wiem czemu ale dzis chodzi mi po glowie ciaza caly czas:sorry:fajny brzusio,chyba bym juz chciala taki:-)G raczej zachwycony nie bedzie:sorry:
Pola gratki:-)super.a jest co opiac:-):-p

A my na Dzien Kobiet chyba sobie wyjdziemy:-)musze zebrac ekipe.3 juz jestesmy:tak:
 
reklama
Pola, gratulacje! :-)Ja też się może niedługo doczekam tego samego ;-)

Dziubek, fajny brzusio. Wyobrażałam sobie, że będziesz miała większy :-)

U nas się ociepliło i aż strach gdzieś wyjść, bo można oberwać po łbie soplem :no:
 
Dziubek brzusio ladny :-):-):-)choc mój chyba wiekszy jak ma wzdety:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,od dzis biore sie za ćwiczenia bo wstyd bedzie chodzic a tu zaraz wiosna, lato....:sorry:
Kwiateczek zapomniałam o tym święcie:sorry: a gdzie ruszyć chcecie? Same bez chłopów?
Pola gratulacje!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Migocia ja wzywałam dzis kogoś do zrywania sopli z naszego budynku bo mamy chodnik pod samym domem a sople kilku metrowe juz nawet byly:szok::szok::szok::wściekła/y:mało tego,jak się rozpuszczaja to woda kapie po ścianie i jest cała mokra,boję sie że przejdzie do mieszkania i grzyb jaki sie zrobi:crazy:


Zdjecie gołabkow nie moje tylko kradzione z netu :-pale z takiej kapusty własnie:tak:takie same,choć one na zdjeciu chyba sa z ryżem a ja robie bez:tak:
 
pola gratulacje ostatnio na ekonomi o nim Pani opowiadała ;-)

Iwonka jak bez ryzu ? a wogole co to za kapusta wyglada jakby mloda :eek:

dziubek rewelacja :-D:-D:-D ślicznie
 
Wiki to jest kapusta włoska (taka karbowana)
Kapusta%20w%C5%82oska%20%283%29.JPG


a to zwykła która trzeba długo gotować żeby te liście z niej zdjąc.....
kapusta.jpg
:sorry::sorry::sorry: w smaku w sumie sie nie rózni ,a bez ryzu bo R nie lubi z ryżem,zreszta ja tez wole bez a jak dawałam to tylko np torebke na 1,5kg miesa:tak:
 
Iwonka acha jakos nie poznalam po tamtym zdjeciu.. i co prawda nie wiedzialam ze mozna z niej zrobic goląbki. Wiesz ja lubie jeszcze takie z cieta kapusta kulki niewiem jak sie to nazywa ;-) ale smaczne jest :tak:
 
Iwonka no wlasnie dzis kjolezanka mi tez przypomniala.Pojdziemy moze gdzies na balety:-)tzn do klubu a tu z disco sa:tak:Tylko ze 6go to weekend pracujacy G i nie bardzo mi to pasuje:sorry:
Co do kapusty to wlasnie szukalam nazwy do tej pierwszej bo tu nazywa sie savoy i ja tez z niej wlasnie robilam::tak:szybko sie gotuje:tak:
Wiki ja robilam takie golabki ze zamiast zawijane w kapuscie to kapustka posiekana i wymieszana z miesem i ryzem:tak:pychya:-p
 
Witam dziewczyny

ja juz na nogach od 6 nie moglam spac Adas cala noc przekaslal bardzo nie wiem co mu jest ale podejrzewam krtan albo jakas alergie bo kaszle glownie w nocy albo nad ranem:confused2::confused2: ale jestem zmeczona a glowa jak mnie boli:no::no::no:

chyba sie poloze na jakis czas bo padam adas w zlobku to odpoczne bo jak go slysze albo zaczyna marudzic albo meczec to mi tak serce pikocze w dodatku skurczu zoladka dostaje:-:)-:)-(
 
reklama
Witam.Spacer i zakupy zaliczony,fajnie ptaszki śpiewają :-) Jem teraz śnaidanko.
Kamilka siedzisz w domu to po co Adasia puszczasz do żłobka? Jak piszesz ze a to katar a to kaszel.....
 
Do góry