reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

mamita - W takim razie kup dwie butelki: białe dla męża a dla siebie czerwone :p

migotka - W sprawach żłobkowych ja niestety nie pomogę.

Dla Hannah oczywiście wszystkiego dobrego w Dniu urodzin, może kiedyś zajrzy i przeczyta :p

A ja dziś się wziełam za Nasz pokój... zdecydowanie potrzebne było mu większe sprzątanie... za karniszem były takie pajęczyne, że aż wstyd. Następna w kolejce jest łazienka.
 
reklama
Witam dziewczynyki

ja w domu bez dziecka zostalo u tesciow i zostaje tam na noc....:-:)-( dziwnie troche ale trzeba go od amamusi pomalu odzwyczajac.. jak dzis przetrwa to kazdy weekend bedzie u dziadkow spedzal:rofl2::rofl2: no moze caly:sorry::sorry: zjedlismy obiadek i wrocilismy z mezem do domu

a teraz ja siedze w malym pokoiku a moj maz ma korki z chlopaszkiem godzine fizyki godzine matematyki:nerd::nerd::nerd: troche dlugo ale za to 100 bedzie:rofl2::rofl2::rofl2::laugh2::laugh2: nie mam gdzie wyjsc na ten czas bo bym sie zawinela:confused2::confused2:

panna migotka po antybiotyku nie polecam zaraz do zlobka odczekaj jeszcze z 3-4 dni... ja nawet bez antybiotyku a po chorobie trzymam go jeszcze 3 dni w domu czasem nawet tydzien. ale mnie to akurat nic nie daje bo maly cagle i tak chory..
 
Hannah, najlepsze życzenia!!

Dziewczyny, sorki że ja tak znowu ni z gruchy ni z pietruchy, ale Wy może macie większe doświadczenia w tej kwestii. Czy mogę już w poniedziałek posłać małą do żłobka, jeśli dziś ma ostatni dzień antybiotyku?

Witam.
Migotka moja pediatra też tak zawsze mówi i ja się tego trzymam. Po kuracji jeszcze kilka dni w domu np Vanessa siedzi.

zgadzam sie jak najbardziej lepiej posiedziec dwa dni niz pozniej tydzien zwolnienia.

wyobrazcie sobie ze dzis moje auto odmowilo posluszenstwa, okazalo sie ze wskaznik paliwa jest trafiony i paliwo sie skonczylo przy czym zaciagnol smieci ale juz odpalil heh maz pojechal pojezdzic troche.. ale do czego zmierzam przez to odpalanie akumulator padl, i pojechalismy do tesciów autem M po prostownik wyobrazcie sobie ze wracamy a tam zadnego auta pod blokiem z dwoch stron, sasiedzi z lopatami koparka ciezarówka szaleje i wyczyszczone z sniegu ze mucha nie siada. Tylko najdziwniejsze ze moje auto przestawione :szok: i to tak sporo. Kto mogł przestawil a kto nie sami przestawili zeby dobrze wyczyscic ulice i chodnik , bo zawsze sie stawia na pol na chodniku :sorry:
 
wyobrazcie sobie ze wracamy a tam zadnego auta pod blokiem z dwoch stron, sasiedzi z lopatami koparka ciezarówka szaleje i wyczyszczone z sniegu ze mucha nie siada. Tylko najdziwniejsze ze moje auto przestawione :szok: i to tak sporo. Kto mogł przestawil a kto nie sami przestawili zeby dobrze wyczyscic ulice i chodnik , bo zawsze sie stawia na pol na chodniku :sorry:
:-D:-D:-D:-Dprzyszlo 4-ech,zazylo mentosa i przenioslo:-D:-D:-D:-D
 
kwiateczek, ponoc pociagneli dobrze ze po snieg-lod to poszlo bo reczny jest strasznie mocny a tak sie sliznol ;-) dobrze ze nic nie uszkodzili:sorry: ale zdziwko walnelam niezle :eek:
 
Ja też dziś robiłam porządki na podwórku przed naszym blokiem,te góry śniegu przerzuciłam za ogrodzenie,chodnik w końcu czarny sie zrobił i spokojnie wózkiem można teraz przejechać,bo tak to już ścieżka była taka wąska że wozkiem jechać nie było rady.Wogóle to nasz budynek jest olewany,sprzątany od wielkiego dzwonu,nie mówiąc o podwórku.
No ale na dzisiejszą noc zapowiadaja duże śnieżyce więc praca poszła na marne pewnie.Ale jak jutro ktoś sie pokaze do odśnieżania (jeśli ten śnieg spadnie) to ja już przypilnuje zeby odgarnąl śnieg tak jak ja! A pewnie zakwasy będe mieć bo już mnie ręce bardzo bolą.Jutro po śniadanku jedziemy z dzieciakami do Kinder planety :-)
 
Hej,

A ja posprzątałam w domu wczoraj. Dzisiaj piekłam ciasteczka dla Zuzi bo ona bezmleczna no i teraz mamy pszenicę też ograniczać więcciężko coś w sklepie znaleźć. a my dzisiaj u koleżanki w odwiedzinach byliśmy. Okazało się że też jest w ciąży więc będę miałado kogo z dzicmi jeździć;-)Mam już zdjęcie brzuszka ale wkleję go jutro. Spadam spać. Pa:tak:
 
A ja umyłam 2 okna:-):-):-) Zuza dzisiaj zasnęła o 19.30:szok::szok::szok:Ciekawe do której pośpi:sorry:
kamilka fajnie że dodatkowa kasa będzie z korków:tak::tak:
Iwonka u nas narazie nie pada. Już mam dosyć tego śniegu:-(
Pnistepelek jak już miałabym kupic 2 butelki wina to A. woli piwo. :eek:
Ide zmusić sie do spania bo Zuza pewnie wcześnie pobudke zrobi:-(
 
reklama
a ja coś spac nie mogę... mamita moje dzieci chodzą spać przeważnie między 18:30-19 najpóźniej o 20.. śpia różnie przeważnie przed 7 mam pobudkę
 
Do góry