reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

reklama
Ja się witam szybciutko, bo zaraz do pracy lecę.

Mamita, no nic tylko kopnąć babsko w dupę :wściekła/y:
Co do kolędy, to u nas miał być ksiądz w tamtą sobotę - posprzątałam, wyjęłam krzyżyk, kropidło, wodę święconą, zapaliłam świeczkę i co? Ksiądz ominął nasze mieszkanie :szok::wściekła/y: Nosz myślałam że się wkurzę i pójdę do tego kościoła zapytać się co jest grane. W pierwszym roku mieszkania tutaj nie przyjęłam, bo miałam remont i nie dało się wejść, a rok temu po prostu nie mogłam być. Uznał więc chyba mądrala, że już do nas więcej nie zaglądnie :dry: Przynajmniej kasę dla księdza dostała wielka orkiestra.
 
Dzień dobry!!
Wpadłam się przywitać i lecę pracować w zamknięciu ;-)

Migotka, kasa na Orkiestrę zamiast dla księdza to dobry wybór ;-) U nas był i bardzo się zmroził, gdy usłyszał, że dzieci nie ochrzczone. Powiedziałam mu, że chyba Pan Bóg kocha wszystkie dzieci, również nie ochrzczone, i nieco stracił rezon. Odpowiedział, że w naszej "kulturze" większość osób jest ochrzczona w tym lub innym wyznaniu - no trochę słaby argument jak dla mnie.... Czemu oni nie chcą szanować ludzi, którzy są nieco inni od nich? Hmmm
 
Witajcie dziewczyny

pisalam posta i mi go zezarlo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

no to jeszcze raz.....

mamita- jak sie tego czyta to az nerwy biora.... jaka ta dziewczyna szkole konczyla skoro nie umie dobrac cwiczen i nic nie wie:szok::szok: ale wiem ze sa takie bo u mnie tez mam podobne przypadki... tylko wiem ze one studia konczyly na schodach uczelni z papieroskiem a nie na wykladach:wściekła/y::wściekła/y: a to sa dzieci jak w pore sie nie pomoze to potem jest ciezko i takie sobie nie zdaja sprawy:dry::dry:

co do mnie to ja siedze w domu a adasiem i zastanawiam sie nad rezygnacja ze zlobka bo normalnie kolejnej choroby nie zniose teraz jest troche przeziebiony a mnie wlosy deba staja ajak slysze ten jego kaszel..:baffled::baffled: ehhh

ja wstawilam sobie kawke kto dolaczy??

migotka- ja bym sie nie mzrtwila tym ksiedzem on bez twojej kasy nie zbiednieje... a dzieci maja za to leki albo twoj wklad w sprzet....
 
kwiateczek nie doczytam ogólnego, powiedz co z tym Waszym wylotem do PL?

Kamilka o której będziesz znać decyzję?
ze żłobka jeszcze nie rezygnuj, jeśli szukasz pracy, może na dniach coś znajdziesz, no chyba, że zdecydujesz się na te ogórki to wtedy bez sensu żeby Adaś w żłobku siedział jeśli Ty jesteś w domu

szopek mogę Ci się tak nieśmiało przypomnieć...? :zawstydzona/y:

Buziam wsje!
 
Witam! Ja na chwilkę. Zuzia padła a ok.12 ksiądz ma być:baffled::szok:
Ola u nas zawsze marudzi bo ślubu kościelnego nie mamy. Chociażbym chciała ale on kasuje jak za zboże(ok 650zł) o reszcie nie mówię. A. mówi że poczekamu aż na emeryturę przejdzie:-D(ma ponad 70 lat:szok:). dla mnie ważniejsza jest Zuzia. Zresztą teraz żałoba.
Migotka ode mnie ksiądz nigdy kasy nie dostał:no:Czasem cos na tacę wrzucę;-)
 
Cosmo lecimy teraz w niedziele:tak:na 9 dni:tak:mam nadzieje ze zalatwimy wszystko w tym czasie:sorry:dzis sie tylko musze odhaczyc w urzedzie a jutro mam rozmowe jak szukac pracy:baffled:i musze na tym byc bo inaczej zabiora mi zasilek:baffled:
 
kwiateczek oby pogoda dopisała i żebyście mogli pojechać:tak::tak:Bo zapowiadają znowu śnieg ale od poniedziałku:baffled:
Ja robię pizzę-niech skończy się zima bo ciągle o żarciu się mysli:baffled:A i na wadze przybyło:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry