reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hej kochane Majówki! Przepraszam że mnie nie ma ostatnio a teraz wpadam tylko szybko napisać, że mamy w domu dwie anginy ropne
Dzień dobry
Nie odzywałam się od piątku, bo w sobote świętowaliśmy 40tkę mojego męża, w niedzielę dochodziliśmy do siebie, a w nocy z niedzieli na pon. Szymon dostał 40stopniowa temp. i niestety u nas tez angina ropna :-:)-:)-:)-(.

Oczywiście spóźnione życzenia dla MM: duzo zdrówka i radości.

Przyłączam się do życzeń dla MM.

Miłego dzionka
 
reklama
Witam
Pola witaj i zdrowka zycze.ach te chorobska:baffled:
Kamilka ja sie dolaczam z kawa ale niekoniecznie w ciszy:sorry2:

Kathy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:tak:duzo zdrowka oraz spelnienia najskrytszych marzen;-)

Kathy tez ostatnio dlugo nie ma,mam nadzieje ze u was wszystko dobrze:confused:
Szefowa tez sie zapodziala:sorry2:
Ciekawe co u Dotkass,mam nadzieje ze po ich mysli:tak:chyba juz sie pakuja:tak:
 
Witam dziewczyny ,niestety pisać nie daję rady bo internet mi tak muli że szokMam 10GB limitu a pokazuje mi ze wykorzystalam prawie 5 GB wiec nie wiem co jest grane .Dlatego też nie zaglądam,a po drugie mój małżonek w domu od piatku i tak załatwiamy sprawy aby wykorzystać jego urlop.
Kwiateczek wspólczuje,ciagle macie jakieś przejścia.Biedny Kondzio.Mam nadzieje że w koncu będzie dobrze i w Pl ktos może wam coś konkretnego powie.
Joanna Ola i Pola zdrówka dla waszych pociech!

Mm Kathy a dla Was najszczersze życzenia,samych słonecznych dni w zdrowiu i szczęściu :-)
 
Witam.
mm spóźnione ale szczere życzenia

Zdrówka życzę chorowitkom.


Nie wyobrażam sobie mojego Mikutka u okulisty. Powodzenia.

Coś Anusiasac długo nie pisze.
 
Witam! My dzisiaj przelotem w domu na obiedzie byliśmy a tak cały czas w biegu:-p
Bylismy u psychologa i pedagoga. Bardzo fajne młode dziewczyny przed 30-stką. Poleciły mi rehabilitantkę(prywatnie-tyle że bliżej ok. 30km), i ośrodek nad morzem gdzie rehabilituja przez nfz z dopłatą za opiekuna oczywiście tyle że terminy wolne za 12 m-cy:szok:Okazało się że należy nam sie rehabilitantka, która przyjeżdżałaby do domu na ćwiczenia (max. 8 godz miesięcznie) a opłacana przez gminną oświatę. Oczywiście nikt wcześniej nie poinformował nas o takim rozwiązaniu:no::wściekła/y::no::wściekła/y:
Jeśli chodzi o samo badanie to Zuza była już śpiąca bo wypadło w porze drzemki. Pani pokazała np. Zuzi autobus w książeczce i kazała znaleźć go wśród zabawek:baffled:Zuzia popatrzyła na nią i parsknęła śmiechem:baffled:

Też ciekawa jestem co u Dotkass:sorry2:
 
Dobry wieczór ja znów tylko na moment. Pozdrowienia dla wszystkich.

Szopku, mój Maksio był kiedyś u okulisty. Ja trzymałam z całej siły, pani dr badała. Nie było to fajne :baffled:

No i lecę do pracy hehe
 
reklama
Kwiateczek chyba po prostu ta rehabilitantka troche zawiniła. Jak pytałam ja o psychologa to mówiła że jeszcze czas:wściekła/y:A tam przy poradni rehabilitacyjnej był psycholog. Tym bardziej ona powinna chyba wiedzieć o mozliwości ćwiczeń w domu bo wiedziała że jest mi ciężko dojeżdżać 80km zima, nie zima:wściekła/y:No a teraz jeszcze wyszło że źle dobierała Zuzi ćwiczenia:wściekła/y:Ciągle pod górę:baffled:
Sprzątam bo jutro kolęda. :sorry2:
 
Do góry