reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja pól dnia gości miałam. Zuza dopiero zasnęła a sama padam na pysk:baffled: U nas snieg sypie non stop. Masakra:szok:

Iwonka nie moge wyobrazić sobie jak ciąghnęłaś sanki i pchałaś wózek?:-D:szok:
kwiateczek a może to od alergii albo jakieś uczulenie i Kondzio tak reaguje?:confused: ja miałam uczulenie jak karmiłam jeszcze Zuze piersia. Ale nie wiem od czego. Niby nic nowego nie jadłam, żadnych nowych proszków, kosmetyków, alergiczką nie jestem a jednak. W końcu poszłam do dermatologa bo lekarz rodzinny zapisywał mi coraz to nowsze maści i nic nie pomagały. Dostałam maść robioną w aptece i pudroderm na swędzenie. Mnie tak swędziło że wstawałam w nocy i przykładałam mrożonki do nóg i normalnie płakałam, też nie mogłam spać. Ten pudroderm stosuje sie też przy ospie taki biały płyn ale chłodzi i nie swędzi po nim-to głównie na noc stosowałam. Po kilku dniach przeszło ale przedtem się namęczyłam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamita nie wiem co to.zobaczymy co alergolog powie:baffled:chce mu zrobic wszystkie badania.juz sie zastanawiam jak mocz zlapie:baffled:w zeszlym roku wszystki woreczki sciagnal:no:w niedziel na noc mu zaloze i w nocy bede probowac sciagnac bo pampers z rana jest przedojony:szok::szok:czasem musze go przebirac bo az mokry.nie wiem skad bo az tyle nie pije:baffled:
 
hej dziewczyny

ja juz po sniadaniu zaraz wybieram sie do siostry....

kwiateczek- wiesz co jesli mowisz ze on ma to tez na plecach i w wodzie bardziej sie drapie to prawdopodobnie to jest atopowka moj ma plamki takie suche na nogach i na rekach i chropowate plecy i policzki i u nas lekarz stwierdzil Atopowe Zapalenie Skory i to na nogach jak go kapie robi sie mocno czerwone i tez proboje to drapac a szczegolnie na posladkach:baffled::baffled: dostalismy na to Protopik i Nova Baza troche pomaga ale nie znika:dry::dry:i mleko HA no ale z niego nie korzystamy bo jest dla nas za drogie..

mamita wiem co czujesz kochana z tymi goscmi.... ja juz padam na pysk i nerwy mi bokiem wychodza bo juz sie czuje jak intruz w swoim mieszkaniu... a kolezanka to typowa "Zona Modna" jutro wyjezdza jej maz a one w Srode :no::no: chyba oszaleje
 
Dzień dobry! Wpadłam zameldować, że żyję i że nie doczytam, bo Mikołaj robił i robi wszystko, żebym komputera nie włączała. Ma ropną anginę biedaczek. Od wczoraj ma antybiotyk w zastrzykach, po którym temp. spada, a potem znów narasta.... biedny jest taki malutki, płacze i ciągle tylko mama i mama...

Miłego dnia i ściskam Was wszystkie mocno!!!! Przepraszam za zdawkową wiadomość.
 
Witam. Jakoś dotarłam do przedszkola,ale nie wszystkie drogi sa odśnieżone .Teraz moczę groch bo dziś grochówka i pierogi z mięsem :-) Wczoraj były pierogi z serem:-pale my lubimy bardzo,a kupuję gotowe w sklepie bo mają takie pyszne że szok.:tak:
Vanesska powiedziła mi wczoraj że nie dała jej pani do zjedzenia MONTE bo nie zjadła wcześniej kanapki z pastą jajeczną.....Zaniepokoiło mnie to bo w końcu ja za to płace.Dziś jest czwartek i w ten dzień mogą dzieci przynosić zabawki do przedszkola ,a rano okazało się że mają karę ,bo nie posprzątali ponoć wczoraj zabawek po sobie na sali i dziś w przedszkolu rozczarowanie u dzieci i płacz.Musieli zostawić w szatni zabawki.Będą też mieć fluoryzacje 3 razy a koszt to 10zł.
.
Kwiateczek super że lecicie do PL. Oby lekarze jakoś pomogli Konradkowi :-) Ale to chyba naprawde alergia albo świerzb:confused:
Kamilka nie zazdroszcze lokatorow w domu:sorry2:
Ola zdrowka dla Mikiego:tak:
Szopek chyba się wciągnełaś w wir pracy że tak mało zagladasz:sorry2:
Dziubek pozostaje tylko wietrzyć często i rozszczelniać okna.Ja rano jak wychodze do przedszkola to uchylam 3 okna i się elegancko wietrzy:tak:
Mamita zaczepiłam sznurek od sanek na rączce od wózka i pchałam ledwo:-p gorzej wyglądałam jak dotarłam do domu:dry::-D
 
Ostatnia edycja:
Witam
Kamilka mi lekarz a wlasciwie dwoch potwierdzilo ze ma AZS ale mial tylko na buzi.Posladek jak drapie to wtedy te krostki wychodza,utrzymuja sie kilka godz i znikaja i tak w kolo.Zobaczymy co nam powiedza lekarze.
Iwonka swierzb to nie jest:no:wiem jak wyglada.zreszta nie bardzo mogl sie tym zarazic:baffled:

Za 1.5 tyg jedziemy.mam nadzieje ze zdazymy wszsytko zalatwic w 10 dni:sorry:sprawdze wszystko co sie da.macie jakies propozycje co zrobic???napewno mocz.kal i krew ale cos jeszcze by moze?
ide po kawe:-p dzis obudzil sie o 2ej i usnal ok 5ej:baffled:
 
Dziewczyny nie uwiezycie.Konrad wylal mi herbate na telefon:baffled:najlepsze ze wyswietlacz pokazuje mi caly ekran do gory nogami i do tego odwrotnie,jak w lustrzanym odbiciu:-D:-D:sorry:takiego czegos nie widzialam i nie moge go cofnac:baffled:
DSCF7329.jpg
 
reklama
Witam się po baaaardzo długiej nieobecności.

Widzę że spore zmiany u niektórych, że pojawiły się nowe osoby.
Postaram się zaglądać na ile mi czas pozwoli... to takie moje postanowienie noworoczne.

...o ile mnie znów przyjmiecie :-)
 
Do góry