reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam! Mam kawusię i jestem w trakcie robienia śniadania;-) U nas -10 stopni:szok: Póki A. w domu to jeździmy i załatwiamy wszystkie sprawy. Wczoraj bylismy po wniosek na turnus rehab. Mają być dopiero po 18 stycznia:sorry2: Muszę dzisiaj do przychodni podskoczyć żeby mi lekarka zlecenie na posiew moczu i badanie ogórlne dała bo mamy zalecenie od nefrologa żeby raz w m-cu robić;-)

Ola Zuzia właściwie tylko zupy chce jesć. Najbardziej lubi kwaśne. A jak kwas w domu to gotuje wielki gar jak bigos bo u mnie wszyscy się zabijają o tą zupę. Od wczoraj jeszcze zostalo na dziś;-) Zdrówka dla Mikusia

kwiateczek szkoda że nie możesz przylecieć do PL. Bo męczycie sie oboje: i Kondzio i Ty:no:

Zapowiadają na dzisiaj silne śnieżyce...
 
Ostatnia edycja:
reklama
No chyba wracamy do życia normalnego ;-) Ja miałam wczoraj i dzis wolne :-p wczoraj zalatwianie spraw a dzis wolne nawet M nie zawozilam do pracy tylko pojechał sam. Nie ma ! odpoczywamy, spacerujemy z synulkiem ;-) oczywiscie mały w domu wagaruje bo ja nie umiem go prowadzac jak mam wolne, szkoda mi :happy2: teraz śpi a ja ide wstawic wode na kawcie :tak:

mamita oby sie wszystko udało i było dobrze :-)

kamilka nie ma to jak goscie w domu, jestes u siebie jak nie u siebie i chocbys sprzatala zawsze jest balagan. Bynajmiej tak ja mam :-D

Aurelia, dziubek, Iwonka.. ja nie mam wilgoci fakt mieszkanie cieple, ale jak usiadziesz kolo okna czujesz jak ciagnie i tak od kazdego okna, dziwne bo niby nowe plasiki :baffled:ale jakos nie przeszkadza to bardzo bo jak wspomnialam mieszkanie cieple. W lazience nie ma okna tylko kratka no i na fugach wychodzi czarne. Mi sie wydaje ze jak okna sa zaszczelne to tak sie wlasnie robi. U tesciow moich jest straszna wilgoc nie widac jej bo ciagle z nia walcza jak wylazi ale normalnie czuc w powietrzu, nawet jak torba z ciuchami stoi na ziemi to pozniej taki zapach :baffled:


 
Witam
Ide zaraz po kawusie:-p
Kamilka a Adas w przedszkolu jest grzeczny??Moze za duza roznica jest wieku i sie nie moze zgodzic z nimi:baffled:
Mamita mielismy wczoraj kupic bilety i w sumie nie kupilismy.w parcy mu powiedzieli ze dostanie urlop ale nikt nie podpisal kartki:baffled:jest tam zamieszanie bo maja pracy od groma,ludzi jest tlum i nie maja gdzie ich postawic:no:ten zaklad to porazka:baffled:nie wiem kiedy dzis przyjdzie:baffled:jeszcze polowa lotnisk albo zamknieta albo opoznione loty:baffled:musze dzis poszukac jakis lotow:sorry:
 
Witam,ale dziś zimno.Ten wiatr okropny jest.Dziewczyny marudziły w drodze do przedszkola. Klaudii założylam folie na wózek bo szok tak zimno.Miała być śnieżyca i nic nie ma.Zdjełam pościelowe do prania a kołdry i poduszki wywaliłam na dwor na mróz.
Wiki u mnie jest cieplo i okna mam rozszczelnione.Tez mam plastiki a i tak jak zamkniete to od nich zimno wieje.
 
Iwonka to skad sie to dziadostwo bierze :baffled: ja susze pranie normalnie w domu i wogole :sorry2:

kwiateczek faktycznie balagan w tej pracy :dry:
 
Witam,

Ja po sniadaniu. Miałam juz odwiedziny kuzynki z rana. a dzisiaj jeszcze koleżanka ma wpaść:tak:
Iwonka - no rybki mamyod 2 tygodni a pleśń od 2 lat odkąd zmieniliśmy okna. W domu jest cieplej ale pleśń nas obsiadła:wściekła/y:
Aurelia - tak to jest że jak się pracuje to posiedziałoby się w domu ajak się nie pracuje to do pracy by się poszło;-)
Kamilka - trzymam kciuki za pracę:tak:


Spadam bo mała nie daje pisać:sorry2:
 
My po spacerze.Kondzio usnal w wozku:tak:balam sie ze jak go przeniose do domu to po spaniu bo przewaznie tak jest ale usnal ufff:sorry:umylam glowe,zjadlam hamburgera:-pi siedze:-pwiecie jakie pyszne hamburgery znalazlam:-pnormalnie wracam do mojej diety tuczacej.bede jesc codziennie jednego:-pzobaczymy czy cos przybedzie czy tylko na brzuchu:baffled:
 
Padam na pysk! Ledwo doszłam do przedszkola pchając wózek z Klaudia a wracałam dwa razy dłuzej.Jeszcze wziełam sanki i ciągnełam Vanesske :tak: ale całej drogi niedałam rady:no:Normalnie jutro chyba jakieś zakwasy bedę mieć .Ale zima piękna :biggrin2: Tylko ciekawe jak jutro rano będzie.
Kwiateczek a kiedyś na Ciebie zadziałała taka dieta? Ja mam wrazenie ze cycki mi urosły od brania anty.Zresztą małzonek też zauwazył;-) A Kondzio tylko po tyłku sie drapie?
Olu jak tak Miki?
 
Ostatnia edycja:
Chciałam się tylko przywitać, dać znać, że żyje.

Nie mogę się ostatnio pozbierać z wszystkim, ale żeby na neta nie mieć czasu- koniec świata.;-):szok:
 
reklama
Iwonka to mials podroz,ja dzis widzialam na tvn.pokazuja cala Europe.masakra.mam nadzieje ze za tydz bedzie tu ok bo kupilismy bilety:tak::-)na 17 stycznia.oby tu sniegu nie bylo bo nie wyjedziemy:no:
Co do drapania to tylko na jednej stronie sie drapie,ma krostki:baffled:wogole znowu na plecach tarka:baffled:na buzi troche.na klatce.wyniki byly dobre wiec nie wiem co to:no:drapie sie dalej ale jak juz pisalam czesciej jak mu cieplo,np w wannie:baffled:drapie do krwi:no:mam nadzieje ze ten wyjazd cos da bo jak pojedziemy i nic nie zalatwimy to nie wiem:baffled:

Szopek pozbieraj sie i wracaj.:tak:
w ogole mamy wracjacie bo tu tak cicho.siedze w domu zagladam ale pusto....
 
Do góry