reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Dominiczki!!!! :happy2:
podpinam si pod zyczenia:tak::-D

Kathy
- ja właśnie też nie wiem czy dobrze robię. W sumie to mogłabym zosatwic to karmienie ranne i wieczorne ale boję się że później będzie jeszcze gorzej ja przestawic. Gdyby nie miała tej skazy to byłby większy wybór w mieszankach mlecznych a tak totrzeba dziecku ten syf dawać. Może kupię jeszcze NAN HA bo bebiko jej nie smakuje. Może to mleko będzie pić:eek:
 
reklama
Migotka - ja myslę że nasze dzieci sa już duże i spokojnie możesz wybrać się na takie wakacje. Musisz tylko zadbać o prowiant żeby syfu jakiegos nie złapała mała no i krem z filtrem;-)
 
Akurat z prowiantem nie byłoby problemu - słoiczki, mleko, kaszki i wsio. Najgorsze, że ja się strasznie boję samolotu :-( A jak pomyślę, że jeszcze z dzieckiem miałabym lecieć, to już mi się flaki wywracają :baffled:
 
Leciałam do Egiptu i z powrotem takim starym egipskim rozklekotanym samolotem. Strasznie trzęsło, a ja myślałam, że zwymiotuję ze strachu :laugh2: Teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu.:sorry:
 
DOMINICZKO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ
DUŻO UŚMIECHU I ZDRÓWKA
Zobacz załącznik 136716
Życzy Zosia z mamą:-)

mY TEZ SIE PODEPNIEMY:zawstydzona/y:
Migotka ja bym chyba zwrocila :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
zreszta sledzik jem w skrajnych przypadkach na zagryche:-p:-D:-D:-D
Dziubek ja mysle ze mozecie jechac,gorzej by bylo w gory:sorry:my mamy drugi raz w tyn roku taka Chorwacje,do Pl jedziemy:rofl2:tu taka zimnica ze Polska to dla nas egzotyka:-D:-D:-D:-Dno i samolotem tez:-)teraz sie boje bo Kondzio nie usiedzi,w zeszlym roku bylo latwiej:sorry:
ide po kawusie:-p
 
Migotka - no to miałaś przezycia. No ale teraz to może nie będzie taki rozklekotany. No ale jak się boisz to ten strach na małą przeniesiesz. Musisz być dzielna:tak:;-)

Kwiateczek - a my własnie w te wakacje w góry jedziemy. Nie będę z małą na jakieś wysokie wlłaziła. Jedziemy powdychac troszkę świeższego powietrza:tak:
 
reklama
My w tym roku nie jedziemy,bedziemy niezmotoryzowanie.Juz na wesele musimy wziac tescia auto:sorry:w zeszlym roku to G pojechal autem a my samolotem ale w tym roku to na 10 dni jedziemy tylko bo urlpou nie mamy:no:z tym weselem jeszcze troche zamieszalo sie.chce kjechac zima lub jesieni gdzies:tak:5 lat tu jestem i zawsze tylko do domu jezdzimy a inni znajomi zwiedzaja swiat.teraz my mamy dziecko i nie bardzi jest jak sie ruszyc:baffled:
Dziubek niektore wycieczki sa dla dzieci do 3 lat free:tak::-)ja mam zamiar to ykorzystac wlasnie.mam nadzieje ze uda sie gdzies pojechac na super wakcje w pozniejszym czasie:sorry:

Migotka ja ostatnio jak z Pl wracalam w pazdzierniku to taki wiatr byl w Anglii ze [przy ladwaiu sie spocilam tak nas zucalo:baffled:malo sie nie polalam ze strachu:sorry:tylko malego scisnelam i zamarlam.cale ladowanie takie bylo.10 min:no:
 
Do góry