reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Oblałam :dry::zawstydzona/y::-( Znowu słupek mnie zaatakował:wściekła/y:. Za tydzień trzecie podejście.

Hannah ja tez się poddałam i zamówiłam taki sam tort:-);-) Chciałam serek z myszkami, ale w okresie komunijnym dostępne sa tylko trzy:baffled:
Ech Keyko, nie ma się czym martwić, jak to mówią do trzech razy sztuka. :tak::-)
No ja miałam też tylko 3 do wyboru, wodny świat, krówka i kubuś puchatek.
 
reklama
Hannah bo ja tez zamawiałam u sowy w magnoli;-). Myślałam jeszcze nad Spychałą, ale zadzwoniłam najpierw tam i zamówiłam telefonicznie- oby tylko był zjadliwy i smaczny;-):tak:
 
keyko, ha-nn-ah w złotnikach jest jeszcze superowa cukiernia, robią tam mega pyszne torty, fajne ze zdjęciem ale nie na opłatku tak jak wszędzie tylko to zdjęcie jest takie galaretkowate, piękne i smaczne

keyko głowa do góry. ja musze wykupić jeszcze 8h i mogę się na egzama zapisać. Placu się nie boje tylko miasta szczególwnie parkowania prostopadłego :eek:
 
Witajcie wieczorową porą. Przedtem już kończyłam posta, niestety moje dziecię wyłączyło mi komputer:baffled:
Dziś na spacerku jedna pani z córeczką się dziwiła, że moja tak pięknie chodzi, a wręcz zasuwa. Potem stwierdziła, że dlatego, że jest taka malutka, to jej chodzenie robi wrażenie, bo wydaje się, że ma z 10 miesięcy :shocked2: A ja oczywiście dumna jak paw :-D

Keyko, no właśnie, z trzecim razem uda się na pewno :tak:

Dziewczyny, które jeszcze nie dostały karteczek, wybaczcie poślizg :sorry2:
 
zalegle
100 lat dla Klaudii
happy_birthday_cake_03.jpg


keyko- właśnie, do 3 razy sztuka. Łącze się w pijaństwie z tobą popijając piweczko, dokładnie ...
R067-57727fd.jpg

( ja tak regionalnie, choć w naszej mieścince mamy też browar z jakąś wyjątkową tradycyjną recepturą- jak zwał tak zwał , piwo jest nie do przełknięcia).

Anusiasac- bo ciągle zapominam- świetne masz zdjęcie Matiego w suwaczku, taki już duży chłopiec.

Impreza sie u nas udała. Pogoda była dziwna. Było słońce ale wiatr jakis syberyjski. Co chwilę musiałam zdejmować, zakadać Mikutkowi bluzę. Świeczki nie zdmuchnął, był zajęty kombinowaniem jak włożyć łapki do tortu. Za to bardzo podobało mu sie odśpiewanie sto lat- rechotał na głos i podskawiwał na moich rękach.
Zjadł nawet trochę kurczaka z grilla, cukinię i troszke tortu, bo capnął szybko. Chwale sie bo on z tych niejadków, ale widać atmosfera sprzyjała.
Ja odchorowałam imprezę, bo muszę uważać z grillowymi przysmakami, sałatkami z majonezem ( zrobiłam ziemniaczana i z makaronem z zupek chińskich) gazowanymi napojami. No i sobie pofolgowałam , pół nocy zdychałam na wątrobe, nic nie dawały prochy.


Musze sie też pochwalić, ze mąz mój kupił mi pierscionek z okazji tego, ze rok temu urodziłam mu synka. Zreflektował sie w czas ( w zeszłym roku nie spisał się).


 
Migotka- Dobre :-D:-D:-D
A jak piszesz ze mała zasuwa to mi się zaraz przypomina, jak nie chciała leżeć na brzuszku, leniuszek...
 
Migotka- Dobre :-D:-D:-D
A jak piszesz ze mała zasuwa to mi się zaraz przypomina, jak nie chciała leżeć na brzuszku, leniuszek...

Też to pamiętam :sorry2: A ja wtedy głuptas się martwiłam, że już zawsze będzie leżeć tylko na plecach :-p Chociaż to leżenie na plecach też miało swoje zalety :-D
 
Witam sie wieczorowo:-)
Keyko ja tez za 3 razem zdalam:sorry:bedzie dobrze:tak:
A my wrocilismy od brata.ale oni tam maja fajny park:szok:dwa razy taki jak u mnie,rozne zwierzatka na sprezynach,karuzela na sprezynach,takie autko wbudowane w podloze:tak:czworokat-z kazdej strony cos innego(z jednej schodki,na drugiej rura tak ze mozna przejsc,na 3 siatka a na 4ej???hmmm nie pamietam:sorry:)maja takie plastikowe sciany a na nich np.zegarek ze wskazowkami,druga to telewizor i pisze na niej co dzis nowego w tv i dziecko z drugiej strony wskoczy i z ekarnu widac buzke:-)hustawki dla maluckich i wiekszych i najwiekszych ale te poza ogrodzeniem juz:-)zjezdzalnie i domki :sorry:takie wszystko kolorowe;-)u nas tylko pociag metalowy pomalowany a tak tylko drewniane dwa domki i taki kwadrat z pzreszkodami:baffled:jestem zachwycona tym parkiem.mam zdjecia ale w telefonie:-)Kondzio oczywiscie kolezanke poderwal;-)nie chciala odejsc-15 mies :-D:-D:-D z Haniutka mi sie kojazyla;-)
oki lece polozyc sie bo jutro na rano mam do pracy:-)
 
reklama
Do góry