reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Majóweczki 2008

Dotkass, Iga też tylko gerberki zajada. Za trójpak owoców zapłaciłam 6.20 (2.07 za słoiczek), a warzywek z mięskiem 7.37 (2.46 za słoiczek). Dziwne było to, że w trójpakach słoiczek wychodził taniej niż w sześciopaku. :confused:

Wiktoria, w makro z dzidziusiowego jedzonka jest praktycznie wszystko, tylko nie zawsze taniej, niż w innych sklepach. Np. mleko bebilon 2 duża puszka kosztuje 38 zł., a np. w biedronce 36. Pieluszki huggies 78 sztuk ja kupuję w carrefurze zazwyczaj za 37 zł., a w makro są za 38. Ale po słoiczki myślę, że warto jechać, jak się kupuje więcej. Na ubranka nie patrzyłam nawet.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dotkass, Iga też tylko gerberki zajada. Za trójpak owoców zapłaciłam 6.20 (2.07 za słoiczek), a warzywek z mięskiem 7.37 (2.46 za słoiczek). Dziwne było to, że w trójpakach słoiczek wychodził taniej niż w sześciopaku. :confused:

to nie drogo, chyba muszę się wybrać, dzięki za "cynk" ;-):-) w rossmanie też niby tanio, ale coś bliżej 3 zł za słoiczek
 
Ja w realu wrzucilam jakos rajstotpy pamietam za ok ;-) ze nie skasowala i ja wrocilam do tej kasy i jej dalam te pieniedze za nie ona szybko saksowala dziwnie sie patrzyla ale glupio by bylo isc do koscielnego slubu w kradzionych haha
Ja nie tak dawno jak byłam na zakupach przez przypadek zostawiłam w koszyku jedną pietruszkę, taką małą, marną, ale to przez to że wypadła z woreczka i już mówię co będę kładła tą pietruszkę, zwłaszcza że woreczka z pozostałymi nie mogłam znaleźć tam gdzie wyłożyłam zakupy. Mąż mnie tak ochrzanił że to kradzież :szok::sorry2:, mówił tak głośno że naprawdę głupio mi się zrobiło.:zawstydzona/y:
 
witam wieczorową porą...

Michaś tez najlepiej lubi Gerbera i Hipa za bobovitą nie przepada. Najbardziej mu smakują deserki z truskawkami Hippa.
Jeszcze przed podwyżką Bebilonu (jakiś rok temu) opłacało się go kupować w Makro bo róznica była aż 16 zł :szok:
a tak w ogóle te które Bebilonem karmia na ile Wam puszka starcza? Mi średnio na 5 dni i Michałka i Mai więc na mleko sporo wydaję, ale wolę kupowac to bo wiem, że najlepsze

Michasiątko spało mi dziś 3razy w dzień-choroba dalej go męczy i jest coraz gorzej, coraz więcej kaszle i coraz bardziej mokry ten kaszel- dosłownie buzia mu sie nei zamyka :-( no i przymieża się już do raczkowania, tak śmiesznie pupę do góry dźwiga i takie fajne ruchy robi jakby się z kims ruchał :-D:-D:-D

koncze bo Maja krzyczy, że chce mleko... do później
 
Cosmo nam Bebilon duże opakowanie starcza na jakieś półtora tygodnia w porywach do dwóch, a jemy 210 ml (7 miarek) rano, potem do kaszki kukurydzianej 180 ml (6 miarek), potem słoiczek z obiadkiem, potem deserek, koło 17:00 znów 210 ml (7 miarek), a na noc kaszka, która już zawiera mleczko, więc na dzień wychodzi mi ok 20 miarek

Mam pytanie, bo skleroza zapomniałam jak zmienia się opis...nie mogę sobie za nic przypomnieć a chciałam wkleić link z zębatą buźką, a raczej szczerbatą :-D:tak:;-)
 
Anusiasac super ze zajrzalas do nas.My o Tobie nie zapomnialysmy :-)

A my bylismy dzis znow w Arkadii,Vanesska wychasala sie z dziecmi w ogrpdku zabaw a ja w tym czasei poszlam sobie kupic kurteczke :-) Jeszcze buty musze sobie kupic.
 
reklama
No właśnie ja też muszę kupić sobie kurtkę zimową, ale nie mam pojęcia jaką, czy taką zwykłą, czy może taką dłuższą a'la śpiworek. Nie mam pomysłu :baffled: Znowu pewnie kupię pierwsze, co mi w łapy wpadnie, bo nie cierpię robić ciuchowych zakupów i będę się z tym męczyć ze 2 sezony :zawstydzona/y:
 
Do góry