reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witajcie
Dzisiaj pół dnia na zakupach. Był też długi spacer z psami po łąkach. Musiałabym nieco posprzątać ale narazie nie mam siły (przed chwilą wróciliśmy).
Skoro dzisiaj żadna nie urodziła to jutro zapewne posypią się dwie :-).
Co do psychiki to ja dzisiaj rano prawie ryczałam. Z nocy na noc i z dnia na dzień jest mi coraz ciężej :-(. Puchnę okropnie, brzuch mi ciąży, najchętniej woziłabym go na jakiejś taczce :-), no i te noce... :no:, obolała niewyspana. Ja nie zmieniam pozycji, ja się przerzucam z boku na bok :baffled: jak wieloryb na piasku. Dlatego aktywnie działam żebym na piątkowej kontroli w szpitalu miała jakieś rozwarcie albo chociaż krótką szyjkę. Może wtedy zadecydują - rodzimy. Nie chcę czekać do czerwca :no:.
 
Czesc Majoweczki!

Szwarou - GRATULACJE!:-)

Dzis napisala do mnie Iwonka - jutro wraca do domu, z cora starsza zeby sie spotkac musiala wyjsc i z tego co pisala porod miala ekspresowy! 2 godzinki, z czego godzina na sali porodowej! Ja tez tak chce!

Faktycznie malo juz nas tych nierozdwojonych.. ja wlasnie wrocilam z ktg - nic sie nie dzieje... a mialam cicha nadzieje, ze urodze dzisiaj, bo w koncu poczulam sie do tego gotowa...:-(
 
hej dziewczyny


i jeszcze jedno pytanie czy moze zanikac pokarm jak karmie przez nakladki??


Kamilka, radze Ci sie zmusic i odstawic nakladki. wlasnie daltego, ze moze Ci zmniejszac sie ilosc pokarmu. czytalam wlasnie dzisiaj, ze przy nakladkach dziecko ssie inaczej, wiec piers nie jest tak dokladnie oprozniana jak przy ssaniu bez nakladek i w ten sposob piers produkuje coraz mniej mleka, bo sie przystosowuje do mniejszego zapotrzebowania. jak odstawisz to wszystko powinno wrocic do normy w ciagu 2 dni. zycze powodzenia!
 
jeszcze jedno, nie wiem jak inne mamy, ale ciaze sie tak szybko zpaomina, ze teraz jak czytamo waszych problemach ze snem, ciezkimi nogami i brzuszkiem to jakos nie moge sobie przypomniec jak to bylo, serio, to dziwne jak czlowiek sie przestawia na kolejny etap. teraz bol plecow od schylania nad przewijakiem i noszenia, zmeczenie od nocnego wstawania itd ;-) zycze wam wszystkim szybkich i latwych porodow oraz radosci z tulenia waszych bobasow!
 
Kamilka ja karmie przez nakladki od samego poczatku i pokarm mi nie zanika.Na pewno dziecko inaczej ssie przez nakladke ale moje dziecie jest tak zarloczne i tak czesto je ze niezle pobudza produkcje mleka.
 
reklama
Widzę, że tematy iście dziecięce...

Magali to prawda, że szybko zapomina się czasy ciążowe, przynajmniej tak u mnie było jak się ANia urodziła.

Ja nie stosowałam nakładek więc nie wiem jaka jest realcja między ich stosowaniem a laktacją.

Byłam dzisiaj na grillu, to ostatnie chwile, kiedy jesteśmy w trójkę więc trzeba korzystać.
Do starszej w końcu dociera, kto tam się w brzuszku chowa.

Wzięłam kąpiel ale to nie dla mnie, człowiek się nie może w wannie przekręcić, wygodnie ułożyć i wytrzymać w gorącej wodzie. :sorry2:

A poza tym mam dośc :baffled:...
 
Do góry