reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

No nic Dzidziuś musi się urodzić w tym tyg. i postanowiłam nad tym popracować, a mój Ł. stwierdził, że chyba nie będzie w stanie, tak dużo i często:-)
:-D:-D:-D

Jagódka jest sliczna... i taka pyzata :-)

Byłam dzisiaj na poczcie, bo zaginęła mi paczka z allegro :wściekła/y:oprócz tego popłaciłam rachunki :wściekła/y::wściekła/y:
ale na poprawę humorku, tak jak Iwonka, kupiłam sobie kwaituszki na taras i śliczne doniczki do kuchni :-)
Nachodziłam się i mam znowu skurczyki... zaraz idę posadzić kwiatki, to może coś się ruszy :-)

Nie ma dzisiaj ani Dotkass, ani Kamilki... rodzą???
 
reklama
Przed chwilką rozmawiałam z Aurelią. Powiedziała, że jak znajdzie chwilke, to nam wkleji zdjecia małego Mikołajka :-)

Powiem Wam, że jak mam jakieś dołki, to ogladam sobie "majowe dzieciaczki" i od razu mi się humor poprawia
 
witam mamusie :-)
ja dziś znów w stresie jutro jade do szpitala i mam nadzieje że już tam zostane chociaz nie czuje żeby mnie coś brało :-(ale może ... dzis bylam zrobic sobie pediciure i masaż stóp -super sprawa wiec jestem gotowa jeszcze wieczorkiem depilacja i moge rodzić :tak:;-)
czy któras doświadczona mama może potwierdzić fakt że po nacieciu krocza duża ulge przynosi rywanol ,zakupiłam dziś dwie butelki bo tak mi doradzono że to przynosi ulge ... zobaczymy...:baffled:
 
Dziewczyny mam wiadomosc od Zwolinki.
"Hej.My wczoraj wrocilismy do domu,mialam komplikacje po znieczuleniu i mialam transfuzje krwi do kregoslupa.Nadal boli mnie kregoslup i glowa.A co u was"

"No ogolnie porod super tylko teraz boli i musze lezec.Niestety nie wiadomo ile to potrwa.Ale najwazniejsze ze malutka jest zdrowa i bardzo grzeczna"
 
Nati z tego co ja wiem,to ulge przynosi Tantum Rosa lub cos z kory debu ale nie wiem jak sie to dokladnie nazywa.Ja sobie kupilam Tantum rosa...
 
zjadlam obiad (zupa warzywna-super gesta) i pierozki z soczewica (zrobione wczoraj z koleznka, bo ja wysiadlam fizycznie przy wyrabianiu ciasta :tak:
ide teraz na spacer, poki slonko swieci. posiedze w parku z ksiazka. bede wdzieczna za odpowiedz o tej mojej morfologii, czy ktorejs sie to zdazylo?
 
no własnie tamtum rosa :tak:kore debu zakupiłam też ,a ten rywanol to niby ma pomóc przy obrzeku po szyciu a u nas w szpitalu to rutyna że ciachaja nawet nie daja szans na rozciagniecie :tak:
 
reklama
[dziewczyny, mam male zmartwienie. poszlam odebrac wynik moczu a babka mi daje wynik morfologii (ktora odebralam tydzien temu i byla ok) a tam napisane SKRZEP-morfologia do powtorki. to mozliwe ze pomylka, skoro raz juz dostalam wynik, czy oni po kilku dniach zobaczyli, ze cos sie z ta moja krwia stalo i dali drugi wynik?[/quote]
Nie wiem niestety o co biega z tą morfologią, ale myslę że oni po zbadaniu krwi jakoś nie trzymają długo tych próbek i ich nie obserwują. Moze mają bałagan, pomysleli, że to jakaś nowa próbka i jak ją chcieli zbadać to wyszło że już krewka zakrzepła i stąd ten wynik. A przy odbiorze wyniku nic nikt nie mówił?
 
Do góry