reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzień dobry Majowe Koleżanki.
U mnie za oknem pochmurny dzionek się zapowiada :-(. Najwyżej będę sobie spać, bo niskie ciśnienie mnie dobija.

Wyprawiłam męża do pracy i wracam do łóżeczka. Włączyłam tylko na chwilkę, bo jestem ciekawa, czy mamy już nastepną mamusię :-)
Iwonka obstawiałyśmy na Ciebie.
Szkoda że nie ma Magdy, bo nie mam pomysłu na obiad :-D:-D:-D

 
reklama
Gratuluje Wam rozdwojone Majoweczki i donosze, ze Wigma urodzila. Miala cesarke, ale wszystko jest ok. Alicja ma 56cm i wazy 3190g.
 
Gratuluje Wam rozdwojone Majoweczki i donosze, ze Wigma urodzila. Miala cesarke, ale wszystko jest ok. Alicja ma 56cm i wazy 3190g.

Dzieki za wiesci :-) Pozdrow od nas Wigme i przekaz całuski od cioteczek majowych dla malenstwa :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
A kiedy urodziła?
 
A wiec tak,Madamagda napisała mi ze dzis na obiad robi pulpeciki w sosie pomidorowym,no i ma zamiar moze wypastowac podłogi.Skurcze ja łapia co jakis czas ale nadal ma nie regularne....
 
Witam z rańca:-)

Gratulacje dla Wigmy!!!

dobrej nocki, mam skurcze co 10 min, ale takie mało bolesne :dry:więc czekam..........idę sobie zrobić ciepłą kąpiel...........kurka mam nadzieję nie urodzić w samochodzie bo za późno pojade...........może z drugim dzieckiem szybciej idzie ;-)

Maja co u Ciebie? Może już się rozdwoiłaś??

Wczoraj spakowałam torbę do szpitala. Prawie się w jednej zmieściłam. Mój mężulek wraca dzisiaj z delegacji więc nie wiem czy przez długi weekend będę coś pisać. Muszę się nim nacieszyć:-)

Iwonko - Ty rzeczywiście możesz byćjedną z nastepnych rozdwojonych majówek:-)
 
Iwonka a ja jużmyślałam że Madzia urodziła.

To oczekiwanie na poród jest okropne. Ja odkąd lekarz mi powiedział, że nie mam szyjki i w każdej chwili mogę się rozsypać to idę spać z myślą że moge tej nocy urodzić:szok: Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać do 30 maja.
 
Gratulacje dla Wigmy i buziaki dla jej Maleństwa. Ja gdy tylko się budzę, zaraz myślę która następna urodziła :laugh2:. Przełomowe chwile, co?
No i ciekawe, co u maji28.
Kurka dziewczyny, ja to chyba się już nie wyśpię przed porodem, a jak już zasnę to śpię tak twardo że szok, aż dziwne, bo będąc w ciąży z Oliwką wcale spać nie mogłam. Codziennie Mała wstaje mi o 6 i koniec spania. :baffled:
 
Gratuluje Wam rozdwojone Majoweczki i donosze, ze Wigma urodzila. Miala cesarke, ale wszystko jest ok. Alicja ma 56cm i wazy 3190g.


superrrrrr, kolejna majowa dziewczyneczka już wśród nas :-D:-D:-D:-D
WIGMA gratulations :tak::tak::tak::tak:
4_mini_1.jpg
 
reklama
:-):-):-)hehe witajcie
ja wczoraj wieczorem skurcze co 10 min, ale jak się walnęłam do łózka to zasnęłam jak kamień i wszystko przeszło.............całąnoc spałam, dobrze ze nie urodziłam przez sen :-D:-D:-D
a dziś to samo czyli skurcze są ale nieregularne i tyle, jadę do położnej to zobaczymy....normalnie już mi się śmiać z siebie samej chce....miesiąc będę rodzić

Wigma, gratulacje........
 
Do góry