reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

hej Iwonko- wydaje sie ze moze tak byc...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: skurczyki sa rozne raz ich nie czuje a raz sa nie przyjemne... w nocy sie bardzo meczylam.. maly sie wiercil... czulam jakby wkrecal glowke i wszystkie kosci mi chrupaly... wkoncu chodzilam kuchnia- toaleta- pokoj i robilam przysiady...:-):-):-):-) bo nie mialam co ze soba zrobic.... teraz sobie odpoczywam bo na zapisie KTG omalo nie usnelam ze zmeczenia...:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Łania a widzisz a mi wlasnie polozna ktora przychodzila do mnie po porodzie pokazala jak ladnie patyczkiem sie czysci pepuszek.Vanessce odpadl po 7 lub 10 dniach juz nie pamietam dokladnie ale dosc szybko.
 
Iwonka - ja tez pomimo tego co slyszalam, to bede chyba patyczkami czyscic, bo najdokladniej.. a spirytus kupie i go rozciencze...

A co z Ola?? Miala sie odezwac po wczorajszym usg i kardiologu...
 
no właśnie zero wieści od Oli może wczoraj już była nazbyt padnięta ale mam nadzieję że dzisiaj da jakiś znak:tak::tak:
madamagda w ostatnim numerze gazetki rodzice piszą że spirytus spożywczy 98% należy rozcieńczyć 2:1 czyli dwie miarki spirytusu na jedną miarkę przegotowanej i ostudzonej wody
 
Własnie czytam sobie posty z innych forum na temat wagi w ciązy i natknełam sie na takią wypowiedź:
Co robiś żeby nie przytyć?

DIETA GREJFRUTOWA-PIJ GREJFRUTOWE NP.
-SOK TOMA 100% ALBO
-NAPOJE GREJFRUTOWE NP CAPRIO
-jedz grejfruty
-jedz ananasa- ale nie z puszki
-OCHOTA NA SŁODKIE? - dzidziuś potrzebuje magnezu-PIJ MAGNEZ
To witaminy i naturalnie spalają tłuszcz, jak myślisz dlaczego w aptece jest tyle tabletek odchudzających: kuracja grejfrutowa czy ananasowa.

Teraz wiem dlaczego mam ochotę codziennie na grejfruty, Hania dba o miją linię hehe:-p;-)
 
magdamagda- dwie nakretki spirytusu i jedna wody... mnie tak powiedziala pani w aptece...

jesli chodzi u nas o pepki to w tym naszym jest tak ze nie zostawiaja kikutow...
 
reklama
Do góry