reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

dziewczyny musze was o cos zapytac bo mnie to nurtuje....
mam duze wyplywy czegos...."wody" albo "mleka" jakby bardzo rzadki sluz... i ma to bardzo nie przyjemny zapach... co chwile sie myje i po chwili i tak sie czuje:crazy::crazy::crazy::crazy: co to moze byc?? ale jakby sie cos dzialo to lekarz by powiedzial a to mam raczej juz kawalek czasu... poprostu czuje ze mam smrud w gaciach...
 
reklama
MM - kurcze, to troche godzin sie meczylas... Dobrze, ze piszesz o tym zzo, tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze warto (mam nadzieje, ze bedzie anastazjolog, bo wiadomo jak jest teraz w szpitalach w wawie..). Dobrze, ze Maz mogl byc przy Tobie caly czas - pewnie duzo Ci pomogl swoja obecnoscia?
A co do opisów porodow... to mysle, ze warto, by dziewczyny, ktore urodzily, opisaly, jak tylko znajda czas... kto bedzie chcial to przeczyta, a moze z tych opisow dowiemy sie, w jaki sposob sobie pomoc przy porodzie i na co uwage zwrocic? Sama nie wiem...
 
Witam.

Ciekawe, co u Zwolinki, może już się nie męczy. No comments....

A najgorzej beda mialuy majoweczki z terminami pod koniec maja,one to dopiero beda narzekac jak inne juz beda mialy obok siebie malenstwa ....no nic trzeba czekac cierpliwie.
Właśnie, co ja mam powiedzieć jak mam termina na ostatniego maja :baffled:

My po weekendzie i po .. wycieczce do Częstochowy :zawstydzona/y:
No no niezła wycieczka ;-) Czytałam o wystawie psów w gazecie.

a niby mowi sie, ze o bolu zapomina sie jak juz sie urodzi, a tu jakos dziwnie przed kolejnym porodem czlowiek pamieta o poprzednim... Ja licze, ze bedzie anastazjolog i tyle...
Chyba się jednak zapomina. Niby się pamięta przed kolejnym porodem, że bolało, ale jakoś tak do wytrzymania było, czas zaciera ból.

Kurcze powiedzcie dziewczyny czy was też dobijają pytania typu kiedy rodzisz?:dry: Gdzie nie pójdę tam pytają a ja mam już serdecznie dosyć.
W sumie to się nie dziwię takim pytaniom. Na miejscu innych też bym takowe zapytała. Da się przeżyć.


w niedziele 13 kwietnia o godz 18.05 urodzilam coreczke Anne Karoline :-):-):-)

Ma 54 cm,wazyla 3118 g (dzis juz 3180g) dostala 8pkt w pierwszej i 9 pkt w 3 ciej minucieGratulacje! Wszystkiego najlepszego dla świeżo upieczonych Rodziców i zdrówka dla małej Ani.



Czy tylko ja jestem z Majówek jeszcze pracująca?:baffled:

Poza tym wyskoczyła mi jakaś wysypka na nogach, w okolicy kolan, cholerstwo jakieś, nie wiem, co to jest :oo::confused:

Dobrej nocy.
 
Ja zmykam spac,szukalam ogloszen automoto........

Mm dobrze ze juz po wszystkim i jestescie juz w domku z malenstwem:tak::-),niech rosnie zdrowo:-):-):-):-):-)

A co do watku o relacjach z porodow to jak chcecie.Moge jutro go zalozyc.(ja czy ktoras z was) .....chetne beda opisywac swe przezycia :tak:a chetne wrazen czytac ....:):sorry2::rofl2:;-):-)

Dobranoc
 
W końcu przebrnęłam przez wszystko co napisaliście normalnie jestem ostatnio nie do zycia oczy same mi się zamykają tylko nie umiem juz wygodnie i spokojnie spać z tym plecaczkiem na przedzie widzę że sezon rozsypywania się zaczął a wydawało się że maj nigdy nie nadejdzie:tak::tak:

Kurcze żal mi Zwolinki się kobieta męczy nie dośc że już fizycznie wymęczona to i psychicznie się nad nią znęcają:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Melek gratulacje:tak::tak:
Ola na pewno wszystko będzie dobrze i dobrze że masz na tyle dokładną i dociekliwą ginke żeby Was zabezpieczyć jak najlepiej oboje
[FONT=&quot]MM super wiadomość i jednak Twoja niespodzianeczka w postaci córci nie chciała poczekać ogromne gratulacje :-):-):-):-):-):-):-):-)

Pozostałym mamusiom tatusiom i brzusiom życzę spokojnej nocki:tak::tak::tak::tak:
[/FONT]
 
mm81 gratuluje corci.
A ja sie dziwczyny porodu nie boje.....jedno dziecko juz rodzilam i choc wiem co to znaczy to jakos mam mile skojarzenia...choc przyznac trzeba ze to trochę boli.
Ale kazdfa z nas da sobie rade..Matka natura pomoze
 
Melduję się z rańca :-)

Siadam do nadrabiania zaległości. Myslę że to zajęcie na połowę dnia:-)
Byłam u lekarza wczoraj. Mam leżeć do 4 maja. reszta na odpowiednim wątku.
 
dziewczyny musze was o cos zapytac bo mnie to nurtuje....
mam duze wyplywy czegos...."wody" albo "mleka" jakby bardzo rzadki sluz... i ma to bardzo nie przyjemny zapach... co chwile sie myje i po chwili i tak sie czuje:crazy::crazy::crazy::crazy: co to moze byc?? ale jakby sie cos dzialo to lekarz by powiedzial a to mam raczej juz kawalek czasu... poprostu czuje ze mam smrud w gaciach...


najprawdopodobniej masz jakąś bakterie w szyjce .
Jesli śmierdzą upławy to jest ewidentnie coś nie tak .

Zadzoń do swojego gina i umów sie na wizyte .Zobaczy co sie dzieje i przepisze ci globulki żeby to wyleczyc do porodu .
 
Witam Majóweczki.
Za oknem szaro i buro.
Was zostawic na jedno popołudnie same, a tu takie wieści :-D:-D

w niedziele 13 kwietnia o godz 18.05 urodzilam coreczke Anne Karoline :-):-):-)

Ma 54 cm,wazyla 3118 g (dzis juz 3180g) dostala 8pkt w pierwszej i 9 pkt w 3 ciej minucie

GRATULACJE!!!!! :-):-):-)

odpoczywaj, odpoczywaj............ale Ci zazdroszczę ;-):-):-):-):-):-)

Też chciałabym mieć mojego synka już przy sobie :tak:

Chyba czas tez na kolejny watek jak ktoras majoweczka proponowala .Relacje z porodow.....


Iwonka jestem jak najbardziej za. Miałam dzisiaj to zaproponować

Na innych watkach podczytywalam relacje z porodow ale nie wiem czy jest sens opisywac Wam moj, bo bylo to bardzo negatywne doswiadczenie i nie chce nikogo straszyc.
Zdjecia Ani postaram sie jutro wkleic.

Nie przejmuj się, jakoś to zniesiemy. :tak:
Jak tylko będziesz mogła i oczywiście chciała, to opisz swój poród. Dla mnie to pierwsza ciąża i wolałabym byc przygotowana na różne ewentualności :tak:

Czekamy na zdjęcia Małej kruszynki:-)


Właśnie, co ja mam powiedzieć jak mam termina na ostatniego maja :baffled:

Ja mam na 25tego maja, więc Ci potowarzyszę jeszcze troszke :-)
 
reklama
dzień dobry wszystkim :tak::tak:
Ja już po krótkim spacerku z pieskiem i śniadanku a teraz będę leżeć i czekać :-D:-D poza tym mam za sobą kolejna noc ze snami o porodzie że się zaczyna a ja w totalnej panice :tak:ale co tam skoro worek się już rozwiązał to która następna ??:tak::tak:
Z niecierpliwością czekam na wieści od Zwolinki :tak::tak:

Miłego dnia wszystkim i jakby ktoś miał na zbyciu troszkę słonka to może do mnie podesłać :tak::tak:
 
Do góry