reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

W końcu dotarłam do końca:-) Ufff..., bylo tego masakrycznie dużo. Ale temacik dzisiaj przedni wybrałyście. Ja juz się parę razy na ten temat wypowiadałam. Seksiku mi się chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze 2 tygodnie i................. ulże sobie. Cjociaż tak naprawdę nie wyobrażam sobie seksu z taaaaakim brzuchem:-) Ale zdam się na propozycję od tyłu... rzeczywiście nie będę wtedy wyglądać jak hipopotam:-D
A Wy wzbudziłyście tylko we mnie ochotę jeszcze większą:-D Chyba znowu w nocy będę miała wspaniałe sny z niesamowitym zakończeniem:-) Jak się czasami naczytam romansów to później w nocy orgazmy mam !!! No cóż jak nie mogę się poseksić to trzeba inaczej sobie z tym radzić.

A ja wczoraj miałam koszmarny wieczór. Myślałam że pojawił mi się na brzuchu rozstęp. Zaczęłam jak głupia panikować. Dzisiaj wstałam i po rozstepie ani śladu więc chyba to tylko jakiś szef od bluzki mi wygniótł ślad przypominający rozstęp:-)
A tak w ogóle to te rozstępy pojawią się w ciąży czy będzie je dopiero widać po porodzie ?? Która majóweczka może mi odpowiedzieć?
 
reklama
kurcze ja tez bym pojadla sobie dobrych rzeczy ale wole nie bo za duzo mam na plusie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:i teraz powstrzymuje sie do sniadania obiadu i kolacji w min racji....:sorry2::sorry2::sorry2: wypilam sobie kawke ale cos mnie lamie chyba sie przespie albo szybko musze gdzies wyjsc bo usne na siedzaco...:blink::blink:
 
hej
wiecie jaka ja jeszcze lubie pozycje oprocz klasycznej to taka jak siedz na lozku a maz kleczy przy nim wtedy tez jest fajnie...

bylam na KTG nie ma rzadnych skurczy:crazy::crazy::crazy: a serduszko mojego malenstwa zdrowiutkie jak nie wiem...:tak::tak::tak: wiec mowie wam ze ja predko rodzic nie pojde i nie wiem czy sie smiac czy plakac;-);-);-)

No mi taka pozycja też odpowiada:-D
Co do KTG nie martw się. Najważniejsze żeby dzidzi było zdrowiutkie. Nie myśl tak o tym bo tylko wyczekiwanie ci się bedzie dłużyło.
 
Wlasnie co do moich rozstepow mam ochydne na nogach a moja dupa wyglada jak zad zebry:baffled::baffled::baffled: czy uda mi sie to zlikwidowac??:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: cale szczescie na brzuchu ani jednego....wogole od pasa w dl tylko mam...
 
hej

bylam na KTG nie ma rzadnych skurczy:crazy::crazy::crazy: a serduszko mojego malenstwa zdrowiutkie jak nie wiem...:tak::tak::tak: wiec mowie wam ze ja predko rodzic nie pojde i nie wiem czy sie smiac czy plakac;-);-);-)
No to tylko sie cieszyc ze z jego serduszkiem wszystko dobrze . A urodzić i tak musisz a czy to bedzie tydziń wcześniej czy później . Warzne zeby zdrowe było
 
dziubek82, Kamilka

Odnośnie rozstępów-ja mam cały brzuch i w górnej części ud. Pojawiły się dosłownie z dnia na dzień i nie wiadomo skąd:-(. Mi znajoma mówiła, że jej na dzień przed porodem cały brzuch popękał jak pajęczynka. Więc lipa-można nie mieć przez całą ciążę, a tu nagle "siurpryza":baffled:
 
Zaraz pożrę laptopa chyba, idę odgrzac sobie pomidorówkę.

ale jeszcze tu wrócę :rofl2:

Ja to zaraz zaczne meble jeść i wszytsko co mam pod reką, w pack mana się zamienię, a jeszcze o tej pomidorówce piszesz...podrzuć trochę, bo mi się robic nie chce ale zjeść to bym zjadła :-p

Wlasnie co do moich rozstepow mam ochydne na nogach a moja dupa wyglada jak zad zebry:baffled::baffled::baffled: czy uda mi sie to zlikwidowac??:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: cale szczescie na brzuchu ani jednego....wogole od pasa w dl tylko mam...

Ja też mam i to tylko na udach mi się zrobiły, od wewnętrznej strony, no i na cycuszkach moich kochanych (od spodu mi się porobiły) i tak kiedys nie małych, a teraz to dojarkami bym chyba nazwała. Ale nie są ciemne, moja kolezanka to w ciąży miała na brzuchu takie paskudne wielkie i czerwono fioletowe :baffled: a ja się cieszę, że tylko na udach od wew. i na cycuszkach od dołu :-)
 
Chyba znów musze Was opuścic, bo cos mnie boli brzunio i lędźwie, więc się położę...trochę się boję stąd znikać, bo jak pomyslę, że znów będę miała kilka storn do nadrobienia to jeszcze bardziej zaczyna mnie boleć ;-)
 
reklama
dziubek82, Kamilka

Odnośnie rozstępów-ja mam cały brzuch i w górnej części ud. Pojawiły się dosłownie z dnia na dzień i nie wiadomo skąd:-(. Mi znajoma mówiła, że jej na dzień przed porodem cały brzuch popękał jak pajęczynka. Więc lipa-można nie mieć przez całą ciążę, a tu nagle "siurpryza":baffled:

No własnie podobno najczęściej pojawiają się jak już tuż albo zaraz po porodzie.
Ja narazie "czysta" tfu tfu wypluwam.

A powiedzcie mi jak są bolesne kłucia w szyjce, czy to może oznaczać zmiękczanie, skracanie, rozwarcie szyjki??? Mnie dopadają w nocy, bardzo boli.
Chociaż 2 tygodnie temu byłam u lekarza i była szyjka prawie 40 mm.
 
Do góry