reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
No a wiecie Franek też nagminnie ściąga czapkę i później "zakłada" ja, ale kupiłam nie wiązaną jedyna jaka mi się w miarę spodobała bo u nas w mieście nic żywcem nie ma:no:

A i jeszcze wylicytowałam młodemu koszulkę z krótkim rękawkiem czarną z hot rodem na przedzie, dla tatusia specjalnie bo jest fanem hot rodów:tak::-)
 
Agacio, Jolek, aż mi wstyd, bo Wy tak chcecie stroić te swoje szkraby, a ja planuję urodziny na działce zrobić i mam nadzieję, że młodego w krótkich spodenkach na trawę wypuszczę:zawstydzona/y::-D
 
reklama
w końcu zrobiłam fotki :-p

wstawiam zdjęcia bucików jakie zakupiłam Emci z miesiąc temu :-)
DSCF0698.jpgDSCF0701.jpgDSCF0704.jpgDSCF0702.jpg

 
Do góry