reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

Witajcie Dziewczyny,
Pozwolę sobie do Was dołączyć. To moja 7 ciąża, w domu 6 latka i roczny synek. Za sobą mam 4 poronienia,więc do tej ciąży podchodzę bardzo asekuracyjnie. Synka udało mi się donosić dzięki zastrzykom clexane.czy która z Was też je przyjmuje? Jeśli tak,to od kiedy lekarz kazał Wam przyjmować? Serdecznie pozdrawiam Anna
Ja przyjmuję, ale jestem po in vitro, zaczęłam 5 dni przed transferem.
 
reklama
Ja w 5 ciążach nie brałam. Mam z nich dwie zdrowe córeczki. 6 ciąża cała na clexane 0.4 i mam trzecia córeczkę i teraz ciąża 7 i biorę od 8 tc czyli prawie 4 tygodnie już. Brzuch wygląda okropnie. Do tego acard 150 na noc.
To ja poza heparyną mam jeszcze codziennie 2 zastrzyki z progesteronu. Nie powiem jak mój brzuch wygląda...
 
Usypiam córkę i mam zamiar iść znowu spać. Dzisiaj pojawiły się wymioty. Wizytę mam w środę za tydzień
 
Witajcie Dziewczyny,
Pozwolę sobie do Was dołączyć. To moja 7 ciąża, w domu 6 latka i roczny synek. Za sobą mam 4 poronienia,więc do tej ciąży podchodzę bardzo asekuracyjnie. Synka udało mi się donosić dzięki zastrzykom clexane.czy która z Was też je przyjmuje? Jeśli tak,to od kiedy lekarz kazał Wam przyjmować? Serdecznie pozdrawiam Anna
Cześć
Ja również przyjmuję zastrzyki clexane (od pozytywnego testu). W poprzedniej ciąży również brałam zastrzyki i córka donoszona :-)
 
Ale jesteście wytrwale dziewczyny 🥹 🩷 starałam się ponad cztery lata zajść w ciążę… kobiety są tak silne 🫶🏻
Ja 6 i mimo, że czuje jak się jak 💩 to jestem mega szczęśliwa. Jak z energią u Was? Ja w kartkę. Jak jeden dzień zaszaleję z 15 minutowym spacerem to następny dzień śpię 16 godzin i tak w kółko. Podobnie miałam przy skrajnej niedoczynności, ale teraz wyniki w normie. No i prawie codziennie leci mi krew z nosa. Liczę na cud nad Wisłą od 2 trymnetru, ale to jeszcze 4 tygodnie.
 
reklama
Do góry