reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Odczekaj. Na tym etapie będzie raczej tylko pęcherzyk, bez sensu się stresować. Najlepiej 7-8 tydzień.
Teraz rób sobie betę i sprawdzaj przyrosty.
Ja też czekam do 8tyg. Przy rejestracji (prywatnie) i na NFZ też tak sugerowali. Chyba, że coś niepokoi to lepiej sprawdzić, stres nie pomaga.
 
reklama
Odczekaj. Na tym etapie będzie raczej tylko pęcherzyk, bez sensu się stresować. Najlepiej 7-8 tydzień.
Teraz rób sobie betę i sprawdzaj przyrosty.
Już przy tym tygodniu te przyrosty mogą nie być aż tak wysokie, mnie osobiście bardziej stresuje czekanie na wynik bety niż wizyta u gin. :D Ja bym poszła sprawdzić czy ciąża w macicy ;)
 
Witam Dziewczyny, chciałabym bardzo dołączyć do Waszej grupy 🙂 termin na 25.05🙂 byłam dziś umówić się na pierwszą wizytę i też zastanawiam się czy nie będzie z wczas 6+2 chociaz Pani w recepcji zapewniała że będzie ok ale już sama nie wiem... W temacie grypy w tamtym roku przechodziłam tak okropnie, że obiecałam sobie w tym się zaczepić a teraz sama już nie wiem co robić 😵‍💫
 
Dziewczyny ja już po wizycie, bylismy razem z mężem ale u mnie właśnie odwrotnie, byłam jedyna w poczekalnii z facetem 😅

Wszystko w normie, Pani Doktor powiedziała że serce jak dzwon i okazało się że mały człowiek jest starszy bo wg OM wychodzi 7+4 a wg USG 8+2, ma prawie 2 cm obecnie :) kolejna wizyta 23 październik :)
 
Ja na następną wizytę idę 8+4 już z wynikami badań z krwii i cytologii. Wczęsniej idę na z wynikami TSH do endokrynologa, ale ja już wcześniej się leczyłam na tarczyce. W sumie to cieszę, się, że poszłam w tym 5+3, bo usułyszłam, że na tym etapie jest wszystko co powinno być (prawidłowo zagnieżdżone jajo z ciałkiem żółtym i zarodkiem) i mogę z większym spojojem czekać do następnej wizyty, miejmy nadzieje z bijącym seruszkiem.
 
Witam Dziewczyny, chciałabym bardzo dołączyć do Waszej grupy 🙂 termin na 25.05🙂 byłam dziś umówić się na pierwszą wizytę i też zastanawiam się czy nie będzie z wczas 6+2 chociaz Pani w recepcji zapewniała że będzie ok ale już sama nie wiem... W temacie grypy w tamtym roku przechodziłam tak okropnie, że obiecałam sobie w tym się zaczepić a teraz sama już nie wiem co robić 😵‍💫
U mnie w 6+1 było juz serduszko także Ja bym szła:)
 
Dziewczyny ja już po wizycie, bylismy razem z mężem ale u mnie właśnie odwrotnie, byłam jedyna w poczekalnii z facetem 😅

Wszystko w normie, Pani Doktor powiedziała że serce jak dzwon i okazało się że mały człowiek jest starszy bo wg OM wychodzi 7+4 a wg USG 8+2, ma prawie 2 cm obecnie :) kolejna wizyta 23 październik :)
Super, że wizyta udana:) kolejnym razem wizytujemy tego samego dnia😉
 
reklama
Do góry