reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Asmag Forte.
Tak jak Madelajn8 mam wizytę w czwartek, zobaczymy czy Mała przybrała coś i czy się szykuje na wyjście. Co prawda termin mamy na 21ego maja a w rodzinie (mama, siostra) zawsze były porody wywoływane po terminie, no ale kto wie :D
A do którego tygodnia masz magnez 8x1?
 
My też już po 😊 Termin miałam na 5/6 maj, a urodziłam 3 maja w nocy. Faktycznie te skurcze dołem brzucha przeszły w porodowe, nie ustały po nocy, tylko cały dzień się utrzymywały a potem się zaczęły nasilać. Dzidziuś 3900, ale to trzecie dzieciątko, więc dałam radę.
 
My też już po 😊 Termin miałam na 5/6 maj, a urodziłam 3 maja w nocy. Faktycznie te skurcze dołem brzucha przeszły w porodowe, nie ustały po nocy, tylko cały dzień się utrzymywały a potem się zaczęły nasilać. Dzidziuś 3900, ale to trzecie dzieciątko, więc dałam radę.
gratuluję 🥰🥰 3900 spore 🫣 dużo zdrowia dla Was 🥰
 
My też już po 😊 Termin miałam na 5/6 maj, a urodziłam 3 maja w nocy. Faktycznie te skurcze dołem brzucha przeszły w porodowe, nie ustały po nocy, tylko cały dzień się utrzymywały a potem się zaczęły nasilać. Dzidziuś 3900, ale to trzecie dzieciątko, więc dałam radę.
cudownie, gratulacje ☺️
 
Co tam dziewczyny u Was? Macie jakieś objawy? Ja miałam z piątku na sobotę,
mocne bóle brzucha jak na okres, do tego plecy, uda, spać nie mogłam. Rano przejechaliśmy sie do szpitala. Ale szyjka miekka zamknięta, rozwarcie 1,5cm, bóle automatycznie w szpitalu ustąpiły 🤡 ktg okej, ciśnienie ok, puścili mnie do domu. Wtorek mam termin i kolejne ktg. Mała waży 3300g. Od wczoraj nic mi nie jest 🙈
 
reklama
Mi często twardnieje brzuch, coś zrobie i od razu. Czasem boli mnie krzyż, czasem nie moge spać. Ogólnie jestem zmeczona i brzuch ciaży, chciałabym sie pozbyć już dodatkowych kg. Ale ogólnie jest okay, jutro mam wizyte to znowu bedzie ktg. Poprzedni poród zaczał sie niespodziewanie, o 2 w nocy w szpitalu powiedzieli, że do porodu daleko, wròciliśmy do domu, a o 8:30 odeszły mi wody i 5 godzin później urodziłam 😅 jedynym zwiastunem było odejście czopa, zaczał odchodzić we wtorek, a urodziłam w sobote.
 
Do góry