reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Mi ani czop ani wody nie odchodzą 🙈 wczoraj w szpitalu lekarz sprawdzał i że nic się nie przebija. Chciałabym już być po ale pewnie najszybciej za tydzień urodzę 😭😅 brzuch też mi twardnieje już długo, dzisiaj spacer dosłownie 15min i już wracaliśmy bo brzuch mnie ciągnął i lekkie kłucie w pochwie..
 
reklama
Wczoraj wieczorem miałam regularne napięcia, ból podbrzusza, ciągnięcie w plecach promieniujące do pośladków. Myślałam, że coś się z tego rozkręci, ale niestety dziś od rana spokojniej. Mam tylko dużo gęstego śluzu - myślicie, że to może być zwiększające się rozwarcie? Od około 2 tygodni od razu po zdjęciu szwu mam 1,5-2cm i chciałabym żeby w końcu coś ruszyło… czop odszedł w sumie dwa dni po ściągnięciu szwów i zastanawia mnie teraz ten śluz 🙈
 
Zarówno w pierwszej jak i w obecnej ciaży, w trzecim trymestrze tego śluzu jest od groma, ciagle czuje wilgoć i zmieniam czesto bielizne. Dla mnie to żaden objaw 🙃
 
u mnie taki śluz od 2 tyg. a dziś na przyjęciu (39+4) doktorka do mnie że szyjka długa zamknięta twarda na poród się nie zapowiada, mała nawet nie weszła do kanału, jest dość wysoko choć brzuch już opadł z miesiąc temu więc chyba różnie bywa z tym śluzem.. jak ze wszystkim, każda z nas inna 😏a bałam się że nie dotrwam 😂😂🫣
jutro po 8 zostanę rozpakowana🎁🧨🤱
 
U mnie w dniu porodu było bardzo dużo ale brązowego śluzu. Wyczytałam, że to objaw rozwierającej się szyjki i porodu i tak było.
 
Ja od wczoraj wieczora jestem przyjęta na patologie ciąży, nagle podwyższyło mi się ciśnienie, zaczal mocny ból głowy i wymioty, a że mam stwierdzone ryzyko stanu przedrzucawkowego to hospitalizacja wskazana. Dziś na obchodzie mówili że będzie indukcja, choć kiedy jeszcze nie wiadomo. Przynajmniej że na dzisiaj jest 38+2, więc donoszone.
 
Ja od wczoraj wieczora jestem przyjęta na patologie ciąży, nagle podwyższyło mi się ciśnienie, zaczal mocny ból głowy i wymioty, a że mam stwierdzone ryzyko stanu przedrzucawkowego to hospitalizacja wskazana. Dziś na obchodzie mówili że będzie indukcja, choć kiedy jeszcze nie wiadomo. Przynajmniej że na dzisiaj jest 38+2, więc donoszone.

Witam w klubie. Dokladnie wczoraj wyladowalam z duzym cisnieniem tak samo 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry