reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2023

Ja płaciłam też 150 zł do tej pory, od stycznia podwyżka do 170 zł. Jeżdżę do mniejszego miasta to cena też mniejsza, a usługa na wysokim poziomie. W większym miastach to ceny często zaczynają się od 300 zl
Ja też w małej miejscowości i 250. Co wizytę mam fotki maluszka nawet w 3D. Pomiary za każdym razem tak jak i usg dopochwowo i powłok brzusznych. Ja jestem mega zadowolona. Z córką chodziłam na nfz i nie mam żadnego zdjecia😔
 
reklama
No wlasnie wiekszosc ma co miesiac usg a ja do tej pory miałam 2 usg a lekarz nie robi mi na wizycie tylko sprawdza serduszko. A wizyty mam co miesiac no teraz wyjatkowo za 2 tyg
Wizyty co 3 tygodnie za każdym razem badanie szyjki i USG. Lekarz sam robi USG nie muszę o nic prosić. Wszystko sprawdzone na każdej wizycie
 
ja 180, lekarz z FMF bardzo dobry zresztą, to troszkę dziwne i raczej smutne dla ciebie jako matki, że nie możesz podglądać malucha jak inne mamy, któraś ciąża będzie twoją ostatnią, nie bedzie ci przykro? że nie masz nawet zdjęć albo jakieś nieliczne, na pamiątkę? też bym pomyślała o zmianie lekarza
Zdjęcia mam z usg bo robil je lekarz z certyfikatem fmf
 
reklama
Zdjęcia mam z usg bo robil je lekarz z certyfikatem fmf
ok, jeśli tobie wystarczą 3 na całą ciążę, ja mam co wizytę drukowane. nie chodzi o przekonywanie cię na siłę do zmiany lekarza bo mamy więcej zdjęć 😉 to ty decydujesz czy jestes odpowiednio zaopiekowana tym bardziej, że to nie darmowe wizyty 🙂
 
Do góry