reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

No wlasnie rozumiecie juz moje obawy skad one wynikają ten czas oczeikwania do wizyty i potegujacy strach wprowadza mnie naprawdę w zamartwianie się. Szczerze dzisiaj duzo mysle o tym czy nie udac sie do innego lekarza zeby zobaczyć i porozmawiac
 
reklama
No wlasnie rozumiecie juz moje obawy skad one wynikają ten czas oczeikwania do wizyty i potegujacy strach wprowadza mnie naprawdę w zamartwianie się. Szczerze dzisiaj duzo mysle o tym czy nie udac sie do innego lekarza zeby zobaczyć i porozmawiac
Uważam, że naprawdę powinnaś pójść do innego lekarza :) Spokój w ciąży jest bardzo ważny. Taki ciągły stres Cię wykończy... Po co się tak męczyć, naprawdę. Pomyśl o tym :)
 
No wlasnie wiekszosc ma co miesiac usg a ja do tej pory miałam 2 usg a lekarz nie robi mi na wizycie tylko sprawdza serduszko. A wizyty mam co miesiac no teraz wyjatkowo za 2 tyg
Ja chodzę na NFZ i teraz miałam we wtorek połówkowe i to było moje 3 USG. Wizyty mam co miesiąc i wtedy sprawdza długość szyjki i puszcza mi jak serducho bije małej. Też myślałam, ze za rzadko mam USG ale dziewczyby mnie uspokoiły :)
 
ja 180, lekarz z FMF bardzo dobry zresztą, to troszkę dziwne i raczej smutne dla ciebie jako matki, że nie możesz podglądać malucha jak inne mamy, któraś ciąża będzie twoją ostatnią, nie bedzie ci przykro? że nie masz nawet zdjęć albo jakieś nieliczne, na pamiątkę? też bym pomyślała o zmianie lekarza
 
a zmierzenie ciśnienia i wagi to nic nadzwyczajnego, każda położna robi to przed wizytą oraz wpisuje wyniki bieżących badań do książeczki, w mojej opinii to ten lekarz nie wiele się napracuje za te 150 zł ..
 
reklama
Ja płaciłam też 150 zł do tej pory, od stycznia podwyżka do 170 zł. Jeżdżę do mniejszego miasta to cena też mniejsza, a usługa na wysokim poziomie. W większym miastach to ceny często zaczynają się od 300 zl
 
Do góry