reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Czyli Twój lekarz prowadzący nie robił Ci żadnego usg?
Nie moj lekarz jest zdania ze nie mozna robić za czesto usg oczywiście pytałam dlaczego ze nie wolno naswietlac a następnym razem tłumaczy ze ma slaby sprzęt. A nie mnie jedynej tak tłumaczył bo mam dwie kolezanki ktore były w takiej sytuacji jak ja.
 
reklama
Nie moj lekarz jest zdania ze nie mozna robić za czesto usg oczywiście pytałam dlaczego ze nie wolno naswietlac a następnym razem tłumaczy ze ma slaby sprzęt. A nie mnie jedynej tak tłumaczył bo mam dwie kolezanki ktore były w takiej sytuacji jak ja.
To powiem Ci szczerze, że głupoty gada... Usg to przecież podstawa... Jeszcze w dodatku płacisz za te wizyty i nie masz usg. Może pomysl nad innym lekarzem.
 
No wlasnie myślałam nad zmiana ale to chyba ciut za pozno nie wiem czy ktos bedzie chciał kontynuowac w połowie moja ciaze. Wybrałam go dlatego ze pierwsza prowadzil mi do samego konca dobrze a teraz nie mam pojecia co sie stalo
 
Np tak zapytam jak macie jakis problem chcecie coś skonsultowac tel ze swoim lekarzem prowadzacym to czy macie taka mozliwosc aby porozmawiac?
 
wysoko na przedniej i czuje albo nisko albo powyżej pępka, miejsca jeszcze ma sporo więc na pewno ciągle leży inaczej. ostatnio 2 tyg. temu na połówkowych głowa do dołu i plecami do mojego kręgosłupa.
pomyślała bym o zmianie lekarza, albo może umów się do kogoś innego że by y mieć porównanie. ja chodzę prywatnie, wizyty co 3-4 tygodnie narazie, po 30 tyg będą co 2 tygodnie. zawsze jest USG i zawsze sprawdza szyjkę na fotelu oprócz prenatalnych bo wtedy tylko się skupiamy na USG, które trwa po ok 40 min.
 
No wlasnie myślałam nad zmiana ale to chyba ciut za pozno nie wiem czy ktos bedzie chciał kontynuowac w połowie moja ciaze. Wybrałam go dlatego ze pierwsza prowadzil mi do samego konca dobrze a teraz nie mam pojecia co sie stalo
To już Twoja decyzja, zawsze możesz próbować kogoś poszukać. Może takie usg na każdej wizycie na Ci trochę spokoju, bo pisałaś, że się martwisz o dzidziusia przez antybiotyki. I teraz Cię rozumiem, bo jak nie widzisz dziecka na wizycie to faktycznie można się zamartwiać i nakręcać niepotrzebnie
 
reklama
mój lekarz po każdej wizycie prosi o kontakt, gdyby coś było nie tak z wynikami lub gdyby coś niepokoiło 🙂
kobiety lekarza zmieniają nawet przed porodem i z tym raczej nie ma problemu, chyba że ciąża powikłana i nowy lekarz nie chce tego brać na siebie
 
Do góry