reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny :) to moja pierwsza ciąża. Mam pytanie, jestem w 15tyg. W 13tc miałam prenatalne dopochwowe, wszystko okej. Nastepna wizytę mialam 25.10. A teraz 5.12. Czy wy znacie juz płeć. Chodzę na nfz do starszego doktora. Ogólnie jest w porządku, ale powiedział ze plec dopiero w 18tc a mam wrazenke ze niektoezy juz znaja w 14. Jeżeli chodzi o połówkowe to pewnie po grudniowej wizycie mnie wysle, alw to wtedy się robi w szpitalu tak?
 
Hej dziewczyny :) to moja pierwsza ciąża. Mam pytanie, jestem w 15tyg. W 13tc miałam prenatalne dopochwowe, wszystko okej. Nastepna wizytę mialam 25.10. A teraz 5.12. Czy wy znacie juz płeć. Chodzę na nfz do starszego doktora. Ogólnie jest w porządku, ale powiedział ze plec dopiero w 18tc a mam wrazenke ze niektoezy juz znaja w 14. Jeżeli chodzi o połówkowe to pewnie po grudniowej wizycie mnie wysle, alw to wtedy się robi w szpitalu tak?
Nie jest to wcale reguła, że poznaje się płeć w ok 14 tc. Czasem nie widać. Nie każdy lekarz też chcę na tak wczesnym etapie wróżyć płeć. Więc 18 tc to wcale nie aż tak późno :) Może po prostu Bobas tak się układał podczas usg, że nie było widać. Polowkowe usg robi się w różnych miejscach, w szpitalu pewnie też, to zależy gdzie się zapiszesz :) Lekarz Ci pewnie powie.
 
Nie jest to wcale reguła, że poznaje się płeć w ok 14 tc. Czasem nie widać. Nie każdy lekarz też chcę na tak wczesnym etapie wróżyć płeć. Więc 18 tc to wcale nie aż tak późno :) Może po prostu Bobas tak się układał podczas usg, że nie było widać. Polowkowe usg robi się w różnych miejscach, w szpitalu pewnie też, to zależy gdzie się zapiszesz :) Lekarz Ci pewnie powie.
Dziękuję :)
 
Mi pomaga w stresie domowy detektor tętna :) słyszę, że serce bije i jestem spokojna
Hej :D nie jestem już na wątku prywatnym i nie mam jak się zapytać...a pamiętam,że było kilka dziewczyn co schodziło ze sterydu. Potrzebuje wiedzieć,które to były lub niech się po prostu odezwą do mnie w wiadomości prywatnej - mam kilka pytań. Z góry dziękuję za przekazanie info i pomoc :)
 
Hej :D nie jestem już na wątku prywatnym i nie mam jak się zapytać...a pamiętam,że było kilka dziewczyn co schodziło ze sterydu. Potrzebuje wiedzieć,które to były lub niech się po prostu odezwą do mnie w wiadomości prywatnej - mam kilka pytań. Z góry dziękuję za przekazanie info i pomoc :)
Napisalam, ja schodze z Encortonu obecnie.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem nowa na forum. Termin porodu z miesiączki to 2.06 ale z USG 26.05. pierwsza ciąża. Byłam na badaniach prenatarnych w 11+4 wg miesiączki ale na USG bobas wychodzi na 12+4. Jednak jestem zmartwiona bo miałam USG dopochwowe ponieważ USG przez brzuch nie było widoczne. Test papa wyszedł ok i ogólnie lekarz powiedział że jest ok tylko jest tyłozgięcie macicy. na wyniku wydruku jest napisane "ograniczony wynik ze względu na tyłozgięcie ". Czy któraś z was też tak miała ? Trochę się obawiam że pomiary może nie były jednak dobrze zrobione przez to tyłozgięcie i USG dopochwowe....
 
Do góry