reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
U mnie dziś 10+5 i mdłości jak były tak są ale liczę że jeszcze tydzień i poczuje roznice 😁 jedynie widzę że mam więcej energii 😁
U mnie 10+2. Młodości już brak. Piersi bolą ale to już nie ma tragedii. Jedynie męczy zgaga wieczorami:) dalej wrażliwość na zapachy. I mogę spać do 9 na luzie :)
 
U mnie 10+2. Młodości już brak. Piersi bolą ale to już nie ma tragedii. Jedynie męczy zgaga wieczorami:) dalej wrażliwość na zapachy. I mogę spać do 9 na luzie :)
Ja dzisiaj 10+3 i nadal mdłości dokuczają praktycznie cały dzień. Dopiero wieczorem zaczynam żyć. Zapachy też drażnią, piersi czuje. Na razie nic się nie zmienia. W poprzedniej ciąży dwa trymestry męczyło mnie.
 
Koniecznie idz jeszcze raz do lekarza. Bo u was to juz powinno raczej ustepowac lub przynajmniej byc lagodniejsze. A brzuszek zapewne boli od kaszlenia czy szczekania przy krtani.
Inhalacje z soli na pewno nie zaszkodza. I oklepuj plecki bo oklepywaie tez pomaga w odrywaniu.

U nas tez wlasnie krtan od wczoraj i sie szybko pogarsza wiec wizyta u lekarza tez bedzie.

Pamietaj ze u maluchow wszystko moze zmienic sie bardzo szybko dlatego wszystko co Cie niepokoi trzeba skonsultowac z lekarzem.
tak wiem wiem jutro z rana zadzwonię się umówić ! Zobaczymy co powie bo trochę to stresujące
 
ja pamiętam ze w pierwszej ciąży padałam o 20.00 i wstawałam o 6.00 😅
Ja w pierwszej ciąży tylko na początku coś męczyło. Potem nie miałam objawów tylko chciejstwa na różne obiady w pierwszym trymestrze;) typu zrobiłam garnek szczawiowej i sama zjadłam. Nalepilam 60 pierogów i mezowi starczyło tylko 10 😅

Tu mam ochotę na sosy wszelkiego rodzaju 😅 jadę dzisiaj do mamy i zrobi mi gołąbki na wynos 😍 a tata rano poszedł na grzyby i zrobią mi jeszcze sos grzybowy 😍
 
@gooskaw mam pytanko, po tym zapaleniu krtani kaszel się zmienił na niby mokry, daje syrop flavamed wykrztusny i doktorka kazała do ustania kaszlu robic inhalacje z benodilu. Problem w tym że on chyrla i chyrla ale nie słyszę wcale zeby coś mu się odrywało Kurcze, nie wiem co teraz robic czy dołożyć mu inhalacje np z soli fizjo, nie wiem jak mu pomóc a czytalam ze taka zalegająca wydzielina to może być niebezpieczna ...

Do tego wczoraj był placz że boli go brzuch, nawet w pewnym momencie mowil ze bardzo boli, pierwsza taka nasza akcja, przełożyłam mu termofor z pestkami wiśni i pomogło ale dlugo go bolało aż się już zestresowałam 😔

Chyba też bym włączyła sól fizjologiczna do sterydów. A flavamend czy inne wykrztuśne nie daje wg ulotkowania np 2x dziennie. Tylko lekarz zawsze każe sumować mi dawki i dawać częściej, ale mniej np w 4x. Ewentualnie przy ciężkiej wydzielinie daje wg dawkowania na opakowaniu, plus syrop prospan dodatkowo.
 
reklama
Do góry