reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

U mnie też dziś 10+5 😁
Jutro idę na NIPT. Trochę się stresuję .
Pojutrze lecę znów na urlop. W końcu odwiedzę mój ukochany Kraków 🥰
 
reklama
Ale macie fajne już "dorosłe" ciążę 😍😍 ja z moim terminem 31 maj, ledwo się tu mieszczę hah, ale na pocieszenie.. mój pierworodny urodził się 31 Maja 🥰
Ja właśnie wcześniej pisałam, że ja jestem z 13 maja, córka się urodziła 14 maja, a termin mam na 2 maja, a że ciąża młodsza to śmiejemy się, że musi dotrzymać do 12 maja :)
 
@gooskaw mam pytanko, po tym zapaleniu krtani kaszel się zmienił na niby mokry, daje syrop flavamed wykrztusny i doktorka kazała do ustania kaszlu robic inhalacje z benodilu. Problem w tym że on chyrla i chyrla ale nie słyszę wcale zeby coś mu się odrywało Kurcze, nie wiem co teraz robic czy dołożyć mu inhalacje np z soli fizjo, nie wiem jak mu pomóc a czytalam ze taka zalegająca wydzielina to może być niebezpieczna ...

Do tego wczoraj był placz że boli go brzuch, nawet w pewnym momencie mowil ze bardzo boli, pierwsza taka nasza akcja, przełożyłam mu termofor z pestkami wiśni i pomogło ale dlugo go bolało aż się już zestresowałam 😔

Koniecznie idz jeszcze raz do lekarza. Bo u was to juz powinno raczej ustepowac lub przynajmniej byc lagodniejsze. A brzuszek zapewne boli od kaszlenia czy szczekania przy krtani.
Inhalacje z soli na pewno nie zaszkodza. I oklepuj plecki bo oklepywaie tez pomaga w odrywaniu.

U nas tez wlasnie krtan od wczoraj i sie szybko pogarsza wiec wizyta u lekarza tez bedzie.

Pamietaj ze u maluchow wszystko moze zmienic sie bardzo szybko dlatego wszystko co Cie niepokoi trzeba skonsultowac z lekarzem.
 
reklama
Nie pozostaje nic innego jak to przetrwać 😇 jednak KIEDYŚ się to skończy 😵‍💫😵‍💫 nie macie wrażenia, że odkąd czekamy na wizytę czas stanął jakby w miejscu ? 🤣

Moj czas to stoi totalnie w miejscu... odliczam do piatku 🤦‍♀️
Ale macie fajne już "dorosłe" ciążę 😍😍 ja z moim terminem 31 maj, ledwo się tu mieszczę hah, ale na pocieszenie.. mój pierworodny urodził się 31 Maja 🥰

Tez sie tak czuje jak Ty bo tez koncowka maja ze jakos tak... czytam o tych 10+5 czy 11tc i nie moge uwierzyc bo u mnie 6+5 raptem 🤷‍♀️
 
Do góry