reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Tylko ja jeszcze nie bylam u lekarza?

Jakos spokojniejsza jestem niz poprzednio i chcialam zaczekac, aby juz cos bylo widac i uslyszec ten piekny dzwiek bijacego serduszka... :-)

Oczywiscie... moze byc rowniez odwrotnie, to tez biore pod uwage z racji bycia racjonalistka.
ja ide dopiero 6.10 (miałam isc 10.10 ale nie wytrzymam kolejnego weekendu haha )
będę wtedy 7+1
 
Cześć dziewczyny ja dziś zaczynam 8 tc, termin mam na 14 maja 2023. Mieszkam w Poznaniu. Męczą mnie mdłości i wymioty od 6 tc, do tego senność i rozdrażnienie.. byłam kilka dni temu na wizycie u ginekologa, pokazywał mi bijące serduszko i nawet mogłam je usłyszeć <3 Czy któraś z Was też jest z Poznania? Pozdrawiam :)
ja jestem z okolic. Dokładnie mam 30 km do Poznania ❤️
 
Hej witam się, u mnie to będzie 3 dziecko ale na koncie poronień mam 7 więc i teraz na spokojnie i bardzo na luzaka to przyjmuje. Na USG umowie się ok 9 tyg wcześniejsze nieudane ciąże kończyły się różnie od 6 do ok 10 tyg no ale u mnie też serce pojawia się zawsze bardzo bardzo późno właśnie w okolicach 8tyg (o ile wogole się pojawia ) tak że nie mam po co iść wcześniej
 
Miałam tu o tym nie pisać tylko cierpliwie czekać na wizytę za 2 tyg. Ale trochę się martwię kształtem pęcherzyka. Nie wiem czy to kwestia USG czy on rzeczywiście jest taki rozciągnięty i spłaszczony. Lekarz powiedział że wszystko jest ok ale nie zapytałam wprost o ten pecherzyk. Jakaś zakręcona byłam że jest już serduszko itp. Czy ktoś też tak ma? Czy to ma znaczenie?
 

Załączniki

  • received_503869378417132.jpeg
    received_503869378417132.jpeg
    75,2 KB · Wyświetleń: 102
Qurcze ja byłam juz na 2 wizytach i teraz 11 bede miec kolejna na obu wizytach miałam robione tylko usg przed in vitro były robione badania ale z tego co juz zorientowałam się to chyba powinnam chyba zrobic jeszcze kilka innych 😔😔😔 no nic chyba zostaje mi zapytać go ale nie chciałabym się narazić na jakas kąśliwą uwagę. 😔😔
 
reklama
Miałam tu o tym nie pisać tylko cierpliwie czekać na wizytę za 2 tyg. Ale trochę się martwię kształtem pęcherzyka. Nie wiem czy to kwestia USG czy on rzeczywiście jest taki rozciągnięty i spłaszczony. Lekarz powiedział że wszystko jest ok ale nie zapytałam wprost o ten pecherzyk. Jakaś zakręcona byłam że jest już serduszko itp. Czy ktoś też tak ma? Czy to ma znaczenie?
To chyba kwestia zdjęcia jest... przynajmniej tak mi się wydaje...
 
Do góry