reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Bardzo Cię podziwiam. Wiem że już minęły te 3 lata ale rana na pewno jest jeszcze świeża a ty mimo wszystko potrafisz się dzielić z tym co Cię spotkało 😘 ja przy synu i teraz bardzo się boję właśnie o SMA...
Jeśli się boisz właśnie o to - dlaczego nie zrobisz testów na nosicielstwo?
 
reklama
Hej ja jestem 9+5 podobnie jak Ty w klinice byłam po becie 2 razy na pierwszej byl pęcherzych czyli 5.09 a 20.09 juz serduszko i dr kazal umawiać się do swojego. Juz to zrobilam wizytę miałam 30.09 wszystko bardzo dobrze fasolka ma 28mm dr wypisał na prenatalne i 17.10 będę miała, troszke się stresuje.
 
No trochę tak jest niestety … co 4 osoba na świecie jest nosicielem SMA jeśli partner i partnerka będą nosicielami to jest 20 % szansy ze dzidzia urodzi się chora.
Jednak mam nadzieje ze będzie jak najmniej takich przypadków Zreszta już jest lek ;)
Nosicielstwo szacowane jest na 1:30-1:40 a ryzyko wynosi wtedy 25% przy obojgu rodzicach nosicielach.
Przy takim jak piszesz ta choroba byłaby bardzo, bardzo częsta.

Bardzo współczuje straty synka. Robiliście diagnostykę preimplantacyjną przy drugim dziecku ?
 
Lista mam z terminem na maj 2023 r.

1 maja - @Bibi89,@Kasia1994 @KarolinaDD
2 maja - @Zielona2426
3 maja - @sylaalys; @VikiO
4 maja- @Agula_
5 maja - @Oleś; @martini31 @magdalena. @Evelina@
7 maja - @Bakalia.,@Aleksandra91
8 maja- @Ellie2021
11 maja - @Migotka28
14 maja- @ForgetMeeNot
27 maja- @Nika1006


Hej, dołączam do Was 🥰
Niestety nie dałam rady prześledzieć całej Waszej konwersacji od początku, ale jest tego bardzo dużo 🤭
Jestem w 6t3d, to moja pierwsza ciąża, niebawem mam kolejna wizytę w nadzieji, że zobaczę ❤
Apka pokazuje termin porodu na 25.05.2023
Jeśli chodzi o objawy to w zasadzie od niedawna boli mnie brzuch, piersi od początku.
Trzymam dziewczyny za nas mocno kciuki 🥰 oby wszystko było dobrze!
Witam przyszłe mamusie z terminem porodu na maj 2023 r.

Czekam na Was kobietki 😉😀😃
 
Wiecie co, miałam dzisiaj kiepski sen, a ja i sny, niestety u mnie się sprawdzają... Boję się środy, tego co zobacze/usłyszę. Chumor mam totalnie do bani :/
 
reklama
Do góry