reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Gratuluję serduszka :) :) i przybijam piątkę jeśli chodzi o krwiaka. :( Duży jest? Ja mam wielkości 0,74cm x 0,47cm. U mnie gin też mówił żeby się nie przejmować, ale jakoś tak nie potrafię o tym nie mysleć

Dzięki ☺️ Właśnie nie powiedziała, tylko, że niewielki… a ja się tak zestresowałam, że nie zapytałam jak duży. I mam dokładnie tak samo…nie dość, że te mdłości to jeszcze teraz o tym krwiaku myślę.
 
reklama
Ja zawsze farbowałam, czy tam paznokcie malowałam. Nie przesadzajmy ;)
Co do leżenia na boku, to ja leżę raz na lewym, a raz na prawym (nie lubię na plecach czy brzuchu). Natomiast takiego parcia na lewym boku nie miałam, ale fakt taki, że na plecach, gdzie dziecko duże już, to nie bardzo tak...
ja już pod koniec spałam tylko bokiem, bo miałam problemy z bólem bioder, i jak spałam na płasko to czasem nie umiałam wstać sama 🥲
 
Cześć dziewczynki cisza taka to się odezwę:) ja wychodzę ze szpitala w piątek (jak będzie wszystko dobrze.) Ale krwawienie ustało jedynie lekkie plamienie przy II 🙊 . Wiec chyba jest dobrze. Jem duphaston 3x1 . I jak wyjde jadę do mojej gin żeby mi w koncu kartę ciąży założyła bo za chwila moment 10 tydzień a potem becikowego nie dostanę jak zaspie moment😂😂
życzę wam i sobie bez przygód do maja ❤
 
Hej,

Jestem i ja po drugiej wizycie (w pierwszej tydzień temu było za wcześnie na serduszko- wtedy 5+3) a dziś...

Mamy jedno ❤️ i podejrzenie drugiego jegomościa 😳

Lekarz wpisał podejrzenie ciąży bliźniaczej oraz rekomendował spokojne podejście do tematu, bo może się wszystko wydarzyć, że np. jeden zarodek zostanie wchłonięty itp.😨

Mam wizytę kontrolną za tydzień zobaczyć czy u drugiego bije serduszko i jak to się rozwija.

Skłamałabym gdybym powiedziała, że się nie boję... 😬



IMG_20220928_181112.jpg
IMG_20220928_181020.jpg
 
Cześć dziewczynki, ja na razie 4+5 i wizyta umówiona dopiero na 24.10, ale mam możliwość iść jutro, jak myślicie, iść czy poczekać? Pewnie za dużo nie będzie widać
 
Hej,

Jestem i ja po drugiej wizycie (w pierwszej tydzień temu było za wcześnie na serduszko- wtedy 5+3) a dziś...

Mamy jedno ❤️ i podejrzenie drugiego jegomościa 😳

Lekarz wpisał podejrzenie ciąży bliźniaczej oraz rekomendował spokojne podejście do tematu, bo może się wszystko wydarzyć, że np. jeden zarodek zostanie wchłonięty itp.😨

Mam wizytę kontrolną za tydzień zobaczyć czy u drugiego bije serduszko i jak to się rozwija.

Skłamałabym gdybym powiedziała, że się nie boję... 😬



Zobacz załącznik 1447597Zobacz załącznik 1447598
wow ! Ale super! ♥️ podwójne szczęście. Oby było drugie serduszko 🙏🏻
 
Hej,

Jestem i ja po drugiej wizycie (w pierwszej tydzień temu było za wcześnie na serduszko- wtedy 5+3) a dziś...

Mamy jedno ❤️ i podejrzenie drugiego jegomościa 😳

Lekarz wpisał podejrzenie ciąży bliźniaczej oraz rekomendował spokojne podejście do tematu, bo może się wszystko wydarzyć, że np. jeden zarodek zostanie wchłonięty itp.😨

Mam wizytę kontrolną za tydzień zobaczyć czy u drugiego bije serduszko i jak to się rozwija.

Skłamałabym gdybym powiedziała, że się nie boję... 😬



Zobacz załącznik 1447597Zobacz załącznik 1447598
Jeeeeej ale super!! Trzymam kciuki <3
 
Hej,

Jestem i ja po drugiej wizycie (w pierwszej tydzień temu było za wcześnie na serduszko- wtedy 5+3) a dziś...

Mamy jedno ❤️ i podejrzenie drugiego jegomościa 😳

Lekarz wpisał podejrzenie ciąży bliźniaczej oraz rekomendował spokojne podejście do tematu, bo może się wszystko wydarzyć, że np. jeden zarodek zostanie wchłonięty itp.😨

Mam wizytę kontrolną za tydzień zobaczyć czy u drugiego bije serduszko i jak to się rozwija.

Skłamałabym gdybym powiedziała, że się nie boję... 😬



Zobacz załącznik 1447597Zobacz załącznik 1447598
Ja akurat rozumiem twoje przerażenie, bo przechodziłam przez to w pierwszej ciąży.
Ciąża bliźniacza wg mnie to nie podwójne szczęście, tylko podwójny kłopot :p w sensie, że ciąże bliźniacze są od razu uważane za ciąże wysokiego ryzyka, czeste usg, zazwyczaj cesarka i wcześniejsze rozwiązanie ciąży. A po porodzie to już w ogóle hardcore :D jak przeglądałam na yt wypowiedzi rodziców bliźniaków to często się skarżą np na to że nie mieszczą się na chodniku wózkiem :p
Ale nie takie ciąże kobiety donoszą :D trzeba brać co życie daje :) pomyśl o kobietach, które urodziły pięcio albo sześcioraczki :D
 
reklama
Ja szczepiłam się 2 raz w sierpniu 2021, pod koniec listopada 2021 chorowaliśmy i teraz w sierpniu drugi raz zachorowaliśmy.

Na razie czuje się fatalnie i też boję się cokolwiek brać…

Tak czytam co piszecie o dzieciach, bo nasza 4.5 latka marzy wręcz o rodzeństwie, szczególnie o siostrze. Faktycznie jest bardzo opiekuńcza jeśli chodzi o młodsze dzieci w rodzinie czy wśród znajomych, lubi dzieci, ale pytanie jak się zachowa jak będzie miała własne rodzeństwo :-) Ja ze swoim bratem (3 lata różnicy) też się biłam, wyzywałam, jak był mały to podobno mocno go męczyłam, ale im byliśmy starsi to mieliśmy lepsze relacje, a na studiach nawet razem mieszkaliśmy.
To troszkę inaczej jednak opiekować się na chwilę dziećmi z rodziny a inaczej jak nowe bobo sprawia, że mama i tata nie są już na wyłączność. A jak młodsze rodzeństwo codziennie burzy tory, zabiera autka, wyrywa klocki itp to już tak cukierkowo nie jest. Jak córka była malutka i tylko leżała na macie czy w łóżeczku to było ok. Odkąd przeszkadza mu w zabawie to już jej nie lubi.
 
Do góry