reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
A ja mam dziewczyny dylemat. 15.09 byłam na pierwszej wizycie, następna mam 14.10. Za tydzień jadę na urlop do Polski i tam mam wizytę zamówiona na 26.09, zamówiłam ja już wcześniej. I teraz mam zagwozdke, bo chce iść na ta wizytę, jestem tak wystraszona o to maleństwo ze miesiąc czekana na kolejna wizytę to jest dla mnie za długo. Ale z drugiej strony, nie wiem czy to nie będzie kolejny stres, czy jest to potrzebne, bo tak naprawdę jak ma być dobrze to będzie dobrze… kolejny lekarz może mi zrobić mętlik w głowie. Nie wiem co robić 🙁 mąż nie wie co ma mi doradzić, on mówi ze sam ma mętlik w głowie, czekać i wierzyć spokojnie ze nic się w ciągu tego miesiąca nie wydarzy, czy iść się upewnić ze jest dobrze. 😐
 
A ja mam dziewczyny dylemat. 15.09 byłam na pierwszej wizycie, następna mam 14.10. Za tydzień jadę na urlop do Polski i tam mam wizytę zamówiona na 26.09, zamówiłam ja już wcześniej. I teraz mam zagwozdke, bo chce iść na ta wizytę, jestem tak wystraszona o to maleństwo ze miesiąc czekana na kolejna wizytę to jest dla mnie za długo. Ale z drugiej strony, nie wiem czy to nie będzie kolejny stres, czy jest to potrzebne, bo tak naprawdę jak ma być dobrze to będzie dobrze… kolejny lekarz może mi zrobić mętlik w głowie. Nie wiem co robić 🙁 mąż nie wie co ma mi doradzić, on mówi ze sam ma mętlik w głowie, czekać i wierzyć spokojnie ze nic się w ciągu tego miesiąca nie wydarzy, czy iść się upewnić ze jest dobrze. 😐
A było już serduszko na pierwszej wizycie ?
 
Ja dzisiaj po wizycie 7w 2 d z miesiączki i pokrywa się to idealne z USG.
Całe 1.11 cm człowieczka z serduszkiem ❤️

Termin z USG na 6 maja 2023 r.
Z racji prawie wieku dostałam skierowanie na prenatalne, także trzeba będzie się umówić 😉😀

To kto kolejny wizytuje?
 

Załączniki

  • IMG_20220919_094607038_HDR~2.jpg
    IMG_20220919_094607038_HDR~2.jpg
    851,9 KB · Wyświetleń: 59
Ja dzisiaj po wizycie 7w 2 d z miesiączki i pokrywa się to idealne z USG.
Całe 1.11 cm człowieczka z serduszkiem ❤️

Termin z USG na 6 maja 2023 r.
Z racji prawie wieku dostałam skierowanie na prenatalne, także trzeba będzie się umówić 😉😀

To kto kolejny wizytuje?
Cudownie! Ja w sobote mam wizytę, powinno byc tak samo 7+2, ale czuje sie beznadziejnie i juz nie moge sie doczekać tej soboty
 
reklama
Do góry