reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2023

U mnie tez będzie różnica dwóch lat - dokładnie 28 miesięcy. W marcu wróciłam do pracy i już widzę jak mój szef się ucieszy jak usłyszy o kolejnej ciąży :)

Co dziewczyny do objawów to u mnie nic. Ale to kompletnie nic.
Ja tez w marcu wróciłam i szczerze mówiąc trochę mnie stresuje perspektywa rozmowy, ale poki co to nie wiem czy będę miała możliwość jej przeprowadzenia, bo na ten moment gin twierdzi, ze ciąża nie jest prawidłowa. Jutrzejsza Beta i usg wiele wyjaśni 😢
Tak się boje dziewczyny i jest mi tak strsznie źle 😢😢😢do tego bole mnie mocno plecyvw krzyżu i boje sie cp, chviaz gon twierdzi, ze przy tak grubym endometrium i wysokim progesteronie oraz obrazie jajników to małe prawdopodobieństwo.
Żyje w takim strasznym zawieszeniu 😢😢😢
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny. Dopadła mnie znowu chandra. :( Nie chce żeby któraś źle odebrała...ale no nie wiem. Nadal nie umiem się cieszyć z tej ciąży. Fakt jeszcze nie wiem czy tam jest pęcherzyk, zarodek bo nie byłam na USG więc może być różnie ale ... Sama ta sytuacja. Niespodzianka. Pierwsze dziecko staraliśmy się długo,plus leki. Jako prawie dwulatka jest mega wymagająca. Mąż praktycznie całe dnie w pracy. Najbliższa rodzina 100km od nas... Ogarniają mnie obawy jak ja dam sobie radę z dwójką...i to jeszcze taka różnica wieku (2.5 lat) chyba potrzebuje ojojania... :(
Ja tez się nie potrafię jeszcE cieszyć, ale to dalego ze mój lekarz na postawie pocZatkwoyxh przyrostów bety, które wyglądają tak jak poniżej daje małe szanse na sukces. Chociaż usg wyszło obiecująco 😢😢
Jeśli chodzi o Twoaja sytuacje to jak zwzlAm w ciąże z synem, to córka miała równo rok. Tez zero pomocy, mąż ciagle w pracy, ja cigle sama. Pk porodzie tak samo. Dasz rade 😊 dodam, ze moja starsza córka to 100% HNB
 

Załączniki

  • AFB8C9B3-C1F5-4E3E-B055-C7CE8EC1247B.jpeg
    AFB8C9B3-C1F5-4E3E-B055-C7CE8EC1247B.jpeg
    61,1 KB · Wyświetleń: 41
Hej dziewczyny.
Witam się z UK.
Jestem mama prawie 8 latki i w poniedziałek test pokazał nam dwie kreski. Z aplikacji wychodzi ze termin powinien być około 15 maja. Pracuje 4 dni po 12h na magazynie i szczerze wczoraj padalam na twarz. Bolał mnie już brzuch wieczorem. Ciężko mi się dopina spodnie, częściej chodzę do toalety. Dodatkowo zaczela mi się jakaś infekcja pochwy. Kupiłam dzisiaj kapsułkę dopochwowa z clotrimazolem ale teraz nie wiem czy mogę ja wziasc a żeby dostać wie tutaj do lekarza pierwszego kontaktu na pierwsza wizytę nie jest tak prosto.

Widziałam ze VikiO tez jest z UK. Niestety tutaj dopiero wizytę z polozna mamy około 12 tyg z usg. My myślimy tak czy siak iść za max 3 tyg do prywatnej kliniki i sprawdzić czy wszytsko w porządku :)
Pozdrawiam cieplutko
Hej. No to mozemy sie wspierać w wiedzy i niewiedzy. Ja kompletnie zielona w procedurach w UK. Tez pracuje po 12 h 4 dni tyle, ze w carehome. Zarejestrowałam się do położnej ale cisza jak na razie. W piątek I'd na wizytę do polskiej kliniki. Zobaczymy
Pozdrawiam

Cześć dziewczyny. Podglądam tutaj z kwietniowek, bo u nas żadnej mamy z UK poki co nie ma. Ja się rejestrowałam do położnej 23.08. I nadal cisza, wiec nie ma co liczyć na wizytę przed 10 tygodniem.
Dzis idę prywatnie, u nas taka przyjemność jedynie £150, ale kasa w takiej sytuacji jest nie ważna. Na szczęście pracuje po 8h i większość dnia staram się obijać i oszczędzać do granic możliwości, ale tez chwilami czuje bol brzucha i padam ze zmęczenia.
A z jakich okolic Anglii jesteście, jeśli to nie tajemnica? Ja Hampshire ☺️
 
Ja tez w marcu wróciłam i szczerze mówiąc trochę mnie stresuje perspektywa rozmowy, ale poki co to nie wiem czy będę miała możliwość jej przeprowadzenia, bo na ten moment gin twierdzi, ze ciąża nie jest prawidłowa. Jutrzejsza Beta i usg wiele wyjaśni 😢
Tak się boje dziewczyny i jest mi tak strsznie źle 😢😢😢do tego bole mnie mocno plecyvw krzyżu i boje sie cp, chviaz gon twierdzi, ze przy tak grubym endometrium i wysokim progesteronie oraz obrazie jajników to małe prawdopodobieństwo.
Żyje w takim strasznym zawieszeniu 😢😢😢
Już nie raz czytałam chociażby o pustym jaju płodowym gdzie po kilku dniach okazywało się że jednak jest zarodek i ciąża była okej :) więc nastawiaj się pozytywnie :)
 
To widzę ze na tym samym wózku jedziemy. Tyle samo godzin pracujemy. Ja w poniedziałek będę dzwonić do gp i umówić wizytę u midwife.
Jak nie dadzą mi usg jakoś koło 7 tyg to chce ość prywatnie około 40-59 £ będę mogła spać spokojnie ze wszystko w porządku bo jakbym mialam czekać do 12 tyg to chyba bym ze stresu oszalała.
Buziaki dla ciebie
Wow 40-50£. U mnie wizyta z USG 130£... no ale cóż. Mus to mus
 
Cześć dziewczyny. Podglądam tutaj z kwietniowek, bo u nas żadnej mamy z UK poki co nie ma. Ja się rejestrowałam do położnej 23.08. I nadal cisza, wiec nie ma co liczyć na wizytę przed 10 tygodniem.
Dzis idę prywatnie, u nas taka przyjemność jedynie £150, ale kasa w takiej sytuacji jest nie ważna. Na szczęście pracuje po 8h i większość dnia staram się obijać i oszczędzać do granic możliwości, ale tez chwilami czuje bol brzucha i padam ze zmęczenia.
A z jakich okolic Anglii jesteście, jeśli to nie tajemnica? Ja Hampshire ☺️
Tez Hampshire 😁
 
Dziewczyny? Przy pustym jaju płodowym jest niska beta, czy raczej nie ma to znaczenia?
Wizytę mam 21.09 a naczytałam się w internecie, że niestety taka ciaza się zdarzaja i nie potrafię przestać o tym myśleć :(
 
Dziewczyny? Przy pustym jaju płodowym jest niska beta, czy raczej nie ma to znaczenia?
Wizytę mam 21.09 a naczytałam się w internecie, że niestety taka ciaza się zdarzaja i nie potrafię przestać o tym myśleć :(
niby wszystko jest normalnie jak w prawidłowej ciąży. Aczkolwiek znajoma plamila przy pustym jaki płodowym.
Spoko, ja tez się tego okrutnie boje, a wizyta dopiero w czwartek, będę wtedy 8tc już 🫣
 
reklama
Dziewczyny? Przy pustym jaju płodowym jest niska beta, czy raczej nie ma to znaczenia?
Wizytę mam 21.09 a naczytałam się w internecie, że niestety taka ciaza się zdarzaja i nie potrafię przestać o tym myśleć :(
Ja mam wizytę 22.09 ale bardziej niż pustego jaja boję się ciąży w bliźnie po cc...
 
Do góry