reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Dziewczyny? Przy pustym jaju płodowym jest niska beta, czy raczej nie ma to znaczenia?
Wizytę mam 21.09 a naczytałam się w internecie, że niestety taka ciaza się zdarzaja i nie potrafię przestać o tym myśleć :(
Ja przy pustym jaju najwyższa betę miałam 30 000. Potem przestałam badać.
Ogólnie wszystko jest jak w prawidłowej ciąży. Objawy ciążowe, prawidłowe przyrosty bhcg.
Choć faktycznie czasem plamiłam, a w tej ciąży teraz nie plamie i bardzo się z tego powodu cieszę :)
 
reklama
niby wszystko jest normalnie jak w prawidłowej ciąży. Aczkolwiek znajoma plamila przy pustym jaki płodowym.
Spoko, ja tez się tego okrutnie boje, a wizyta dopiero w czwartek, będę wtedy 8tc już 🫣
Dziewczyny . Najwazniejsze to zachowac spokoj i nie wkrecac sobie zbytnio. Ja 1 ciąża nic. 2 ciąża , plamiłam przez 2 mies. Wszystko ok. Chłop 2 tyg po terminie urodzony, 4 kilo.
Moja córka tez plamiła w okolicach miesiaczki i owulacji. Mlody zdrowy, o czasie. Nie dajmy sie zwariowac. Nie każdy, kogo boli głowa ma guza mózgu itp itd.
Wiem ze hormony, obawy , ryzyko wynikające z naszego stanu zdrowotnego i cała reszta ale trzeba tez zachować zdrowy rozsądek. 😗
Ja tez mam obawy o ciaze z racji swojego wieku ale nawet statystycznie, jesli 1 na 60 dziefi rodzi sie z zespolem lub innymi wadami, to wcale nie znaczy, ze ja bede ta 1 na 60. Wciaz wieksze szanse sa ze bede ta jedna na 59 , ktora urodzi zdrowe dziecko.
Nie dajmy sie zwariować. Sobie i Wam tego życzę 🥰
 
Dziewczyny . Najwazniejsze to zachowac spokoj i nie wkrecac sobie zbytnio. Ja 1 ciąża nic. 2 ciąża , plamiłam przez 2 mies. Wszystko ok. Chłop 2 tyg po terminie urodzony, 4 kilo.
Moja córka tez plamiła w okolicach miesiaczki i owulacji. Mlody zdrowy, o czasie. Nie dajmy sie zwariowac. Nie każdy, kogo boli głowa ma guza mózgu itp itd.
Wiem ze hormony, obawy , ryzyko wynikające z naszego stanu zdrowotnego i cała reszta ale trzeba tez zachować zdrowy rozsądek. 😗
Ja tez mam obawy o ciaze z racji swojego wieku ale nawet statystycznie, jesli 1 na 60 dziefi rodzi sie z zespolem lub innymi wadami, to wcale nie znaczy, ze ja bede ta 1 na 60. Wciaz wieksze szanse sa ze bede ta jedna na 59 , ktora urodzi zdrowe dziecko.
Nie dajmy sie zwariować. Sobie i Wam tego życzę 🥰
Nie będę się wypowiadać o innych dziewczynach, ale akurat moje obawy są uzasadnione. To moja 3 ciąża a dzieci nie mam.
W każdej z moich ciąż działy się dziwne rzeczy, trudne do wytłumaczenia nawet lekarzom.
Każde kolejne poronienie zmniejsza szanse na donoszenie kolejnej ciąży.
Nie straciłam nadziei, więc staram się nie nakręcać, jednak moje doświadczenia powodują, że patrzę realnie na moją obecną ciążę 🤷‍♀️
 
Nie będę się wypowiadać o innych dziewczynach, ale akurat moje obawy są uzasadnione. To moja 3 ciąża a dzieci nie mam.
W każdej z moich ciąż działy się dziwne rzeczy, trudne do wytłumaczenia nawet lekarzom.
Każde kolejne poronienie zmniejsza szanse na donoszenie kolejnej ciąży.
Nie straciłam nadziei, więc staram się nie nakręcać, jednak moje doświadczenia powodują, że patrzę realnie na moją obecną ciążę 🤷‍♀️
dobrze cię rozumiem, ja wlansie tez tak mam, to moja 5 ciąża z czego jedno żywe dziecko, wiec z jednej strony wierze ze ta cisza tez będzie zdrowa skoro jeszcze nie plamie, ale z drugiej strony już tyle widziałam mu siebie i tyle słyszałam u innych ze ten lek i obawy są nie do przeskoczenia 😬
 
Nie będę się wypowiadać o innych dziewczynach, ale akurat moje obawy są uzasadnione. To moja 3 ciąża a dzieci nie mam.
W każdej z moich ciąż działy się dziwne rzeczy, trudne do wytłumaczenia nawet lekarzom.
Każde kolejne poronienie zmniejsza szanse na donoszenie kolejnej ciąży.
Nie straciłam nadziei, więc staram się nie nakręcać, jednak moje doświadczenia powodują, że patrzę realnie na moją obecną ciążę 🤷‍♀️
No ja rozumiem. Tu masz historię jakas i obawy słuszne. Ale prawda jest taka, że większości z nas po prostu mozg wariuje z powodu hormonow.
Trzymam kochana kciuki abyś tym razem za pare miesięcy trzymała w ramionach ukochane dzieciątko 🥰😘
 
Dziewczyny? Przy pustym jaju płodowym jest niska beta, czy raczej nie ma to znaczenia?
Wizytę mam 21.09 a naczytałam się w internecie, że niestety taka ciaza się zdarzaja i nie potrafię przestać o tym myśleć :(
Ja mam teraz na podstawie początkowej bety podejrzenie albo pustego jaja, albo pozamacicznej 😢😢 mailam jeden przyrost poniżej normy. Nie planowe narazie. Żyje w zawieszeniu poki co
 
reklama
Cześć dziewczyny. Podglądam tutaj z kwietniowek, bo u nas żadnej mamy z UK poki co nie ma. Ja się rejestrowałam do położnej 23.08. I nadal cisza, wiec nie ma co liczyć na wizytę przed 10 tygodniem.
Dzis idę prywatnie, u nas taka przyjemność jedynie £150, ale kasa w takiej sytuacji jest nie ważna. Na szczęście pracuje po 8h i większość dnia staram się obijać i oszczędzać do granic możliwości, ale tez chwilami czuje bol brzucha i padam ze zmęczenia.
A z jakich okolic Anglii jesteście, jeśli to nie tajemnica? Ja Hampshire ☺️
Ja Warwickshire :)
 
Do góry