reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja mam 14 miesięczną :) także podobnie. Teraz zaczęła żłobek i zastanawiam się jak to będzie z chorobami. Na razie obie mamy katar. W pierwszej ciazy to był luz. A teraz będzie wyzwanie zwłaszcza pod koniec😄
Moja Hela też ma 14. Dokładnie to już prawie 15! Nas wspiera niania. Potem będzie system: niania rano, potem OBY! drzemka do 14, a ok 15 mąż kończy pracę i jesteśmy razem. Oby. I oby mąż miał teraz dużo pracy zdalnej!
 
reklama
Bardzo bym chciała żeby mój partner był na wizycie kiedy maluszek już tak fajnie skacze na USG. Nie pamiętam który to był miesiąc. Muszę poszukać starych zdjęć z USG. Wygląda to bosko😍
W pierwszej ciazy ze względu na pandemię byłam sama na wszystkich wizytach
 
U mnie mój parter bym ze mną na obu usg które mialam do tej pory. I jeśli będę miała wizyty wieczorne to będzie na każdą ze mną chodził. A jeśli wizyta wypadnie mi rano to pójdę sama.
My chyba też będziemy chodzić razem, jeśli się uda. Wydaje mi się, że to fajna sprawa zobaczyć takie serduszko na żywo, nie tylko na zdjęciach. Choć pewnie będzie to lekki szok, gdy zobaczy usg transwaginalne 🙃.
 
Moja Hela też ma 14. Dokładnie to już prawie 15! Nas wspiera niania. Potem będzie system: niania rano, potem OBY! drzemka do 14, a ok 15 mąż kończy pracę i jesteśmy razem. Oby. I oby mąż miał teraz dużo pracy zdalnej!
Moja glizda za tydzień kończy 15 :) ja narazie pracuję i chcę jak najdłużej. Nasiedzialam się już w domu i ciągnie mnie do ludzi. Najwyżej ozygam wszystkich w pracy😅 Pracę mam biurowa ale bywa stresująco
 
Moja glizda za tydzień kończy 15 :) ja narazie pracuję i chcę jak najdłużej. Nasiedzialam się już w domu i ciągnie mnie do ludzi. Najwyżej ozygam wszystkich w pracy😅 Pracę mam biurowa ale bywa stresująco
Jak będzie wątek zamkniety, to może powiem coś więcej na ten temat. A póki co, to tylko powiem, że nadal jestem na urlopie wypoczynkowym. Gdybym nie była w ciąży, to do grudnia wychowawczy, a potem decyzja co dalej. Czy wracać na rynek czy dalej z dzieckiem.
 
Bardzo bym chciała żeby mój partner był na wizycie kiedy maluszek już tak fajnie skacze na USG. Nie pamiętam który to był miesiąc. Muszę poszukać starych zdjęć z USG. Wygląda to bosko😍
W pierwszej ciazy ze względu na pandemię byłam sama na wszystkich wizytach
ja tez cała ciąże z synkiem chodziłam sama przez pandemie. Teraz pewnie mógłby chodzić ze mną ale będzie zostawać z synkiem przed klinika 🤣
 
reklama
Do góry