reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
u mnie ciężko z tymi Mdłościami. No i stresuje się z dnia na dzień coraz bardziej, w czwartek mam wizytę dopiero pierwsza, a chciałabym już wiedzieć czy maleństwo jest, czy ma serduszko, tka się boje 😭
Czwartek to już lada moment! Będę trzymała kciuki za serduszko ❤️.

Dziewczyny, pierwsze usg odbyłyscie/odbędziecie z partnerami czy same?
 
u mnie ciężko z tymi Mdłościami. No i stresuje się z dnia na dzień coraz bardziej, w czwartek mam wizytę dopiero pierwsza, a chciałabym już wiedzieć czy maleństwo jest, czy ma serduszko, tka się boje 😭
Ja ma w poniedziałek wizytę już 3cią 😁 ale dlatego że wybieram lekarza do prowadzenia ciąży i miałam różnych lekarzy zaklepanych 😁
 
Czwartek to już lada moment! Będę trzymała kciuki za serduszko ❤️.

Dziewczyny, pierwsze usg odbyłyscie/odbędziecie z partnerami czy same?
U mnie mój parter bym ze mną na obu usg które mialam do tej pory. I jeśli będę miała wizyty wieczorne to będzie na każdą ze mną chodził. A jeśli wizyta wypadnie mi rano to pójdę sama.
 
Ja jestem okropnie zmęczona. Czuję się senna, ale ciężko mi zasnąć.
Nie wiem, czy łączyć to z ciążą czy z deszczami ;)
W pierwszej ciąży potrzebowałam bardzo dużo snu. W tej będzie trochę trudniej, bo mam roczną córkę, ale damy radę :)
Ja też ciągle bym spała😴 wczoraj w ciągu dnia zaliczyłam dwie drzemki, a potem już o 22 już byłam w łóżku 😄 dzisiaj wstalam zjeść sniadanie i nadal leżę 😅
 
Ja jestem okropnie zmęczona. Czuję się senna, ale ciężko mi zasnąć.
Nie wiem, czy łączyć to z ciążą czy z deszczami ;)
W pierwszej ciąży potrzebowałam bardzo dużo snu. W tej będzie trochę trudniej, bo mam roczną córkę, ale damy radę :)
Ja mam 14 miesięczną :) także podobnie. Teraz zaczęła żłobek i zastanawiam się jak to będzie z chorobami. Na razie obie mamy katar. W pierwszej ciazy to był luz. A teraz będzie wyzwanie zwłaszcza pod koniec😄
 
reklama
Do góry