reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

My chyba też będziemy chodzić razem, jeśli się uda. Wydaje mi się, że to fajna sprawa zobaczyć takie serduszko na żywo, nie tylko na zdjęciach. Choć pewnie będzie to lekki szok, gdy zobaczy usg transwaginalne 🙃.
Wiesz, moj już zaprawiony bo moja poprzednia ciąża była pozamaciczna i był ze mną na każdej wizycie w szpitalu. Był szok za pierwszym razem bo on myślał że to od razu przez brzuch ale wtedy ogólnie byliśmy przerażeni tym co się dzieje wiec to był najmniejszy problem 😁teraz już nie robi to na nim wrażenia 😁
 
reklama
Ja mialm dwa razy niewydolność szyjki 😢 ciąża z pessarem od 20tyg

Współczuje się ogromie straty
Kochana jaka mialas Dlugisc szyjki przy zakładaniu pessara? Ja też w 20 tygodniu moja szyjka 19mm ujście lejkowate otwarte w czwartek mam mieć zkaldany krążek bardzo się boję żeby się nic nie wydarzyło 😪 to dopiero połowa ciazy walczyłam o nią 5 lat jestem załamana
 
Wiesz, moj już zaprawiony bo moja poprzednia ciąża była pozamaciczna i był ze mną na każdej wizycie w szpitalu. Był szok za pierwszym razem bo on myślał że to od razu przez brzuch ale wtedy ogólnie byliśmy przerażeni tym co się dzieje wiec to był najmniejszy problem 😁teraz już nie robi to na nim wrażenia 😁
To faktycznie twardy zawodnik 😉. Jednak dobrze mieć kogoś obok - zwłaszcza w tak trudnych chwilach.

Mój też myśli na razie, że to przez brzuch będzie 😌.
 
Ja napiszę ogólnie bez cytowania. Czuje się ogólnie dobrze jedynie mam zadyszkę jak coś robię i szybko się męczę. Plus strasznie chce mi się spać... Ale nie bardzo mogę sobie pozwolić na to ;) mam córkę yyy 20 miesięcy? Albo 21? Straciłam już rachubę 🤭 teraz przyniosła ze żłobka katar. Noc dzisiejsza była masakraaa... Nic spala tylko płacz,który nasilał katar :( dziś dzień tez kiepski, bardzo marudna. Czuje,że mnie też coś zaczyna pobierać. A na ten brzuch co mówiłam,że boli to dziś sobie wcisnęłam luteinę i wydaje się być ok :) także chyba będę ją póki co brać. Mam spore zapasy z poprzedniej ciąży 🤭😝 a co do L4 to jeśli wszystko będzie dobrze chce jak najdłużej pracować :) w poprzedniej ciąży praktycznie do samego końca pracowałam :D
 
Moja glizda za tydzień kończy 15 :) ja narazie pracuję i chcę jak najdłużej. Nasiedzialam się już w domu i ciągnie mnie do ludzi. Najwyżej ozygam wszystkich w pracy😅 Pracę mam biurowa ale bywa stresująco
Ja mam na stanie 3,5 latke i 2 latka za miesiąc. Młodzież w żłobku i przedszkolu, ja w pracy. Odbieram ich przed 17.
Żyje gdzieś we mnie nadzieja, ze może ta moja ciąża będzie miała szczelwie zakończenie i nie będę musiała się z Wami żegnać 😢
 
To chyba ja tylko liczę slonczone tygodnie 😆dla mnie 7+3 to nadal siódmy tydzien. Bo idąc tym tokiem jakbys byla 1+5 to juz bys byla w 2 tygodniu i nigdy w pierwszym 🙈😂taka mam logikę.
Ja dzisiaj 7t0d 🙄i jakoś ustaly ojabwy o wszystko sobie wkręcam. Dobrze ze na stanie mam 27 miesieczma corke bo bym zwariowała znowu z natłoku myśli.
Lekka niedoczynność od czasu ciąży. Aktualnie mam TSH 2,6. Wszystkie inne wyniki tarczycowe i usg w normie. Dostałam najmniejszą dawkę Euthyroxu ze względu na obciążenia rodzinne (mama niedoczynność).
A dobrze reagujesz na leki? Bo ja przy takim wyniku nadal biore euthyrox 75. (Tyle ze to nie ciążowa niedoczynnosx tylko zwykla. )
Ja napiszę ogólnie bez cytowania. Czuje się ogólnie dobrze jedynie mam zadyszkę jak coś robię i szybko się męczę. Plus strasznie chce mi się spać... Ale nie bardzo mogę sobie pozwolić na to ;) mam córkę yyy 20 miesięcy? Albo 21? Straciłam już rachubę 🤭 teraz przyniosła ze żłobka katar. Noc dzisiejsza była masakraaa... Nic spala tylko płacz,który nasilał katar :( dziś dzień tez kiepski, bardzo marudna. Czuje,że mnie też coś zaczyna pobierać. A na ten brzuch co mówiłam,że boli to dziś sobie wcisnęłam luteinę i wydaje się być ok :) także chyba będę ją póki co brać. Mam spore zapasy z poprzedniej ciąży 🤭😝 a co do L4 to jeśli wszystko będzie dobrze chce jak najdłużej pracować :) w poprzedniej ciąży praktycznie do samego końca pracowałam :D
Ludzie! Ja tylko czekam aż bede mogla osc na L4. A swoją działalność mam wiec musze sie upewnić najpierw czy coaza sie prawidłowo rozwija, czy wszystko w porządku i jak tylko pierwsze prenatalne przezyje i bedzie ok to ode na L4. 🙂
 
Kochana jaka mialas Dlugisc szyjki przy zakładaniu pessara? Ja też w 20 tygodniu moja szyjka 19mm ujście lejkowate otwarte w czwartek mam mieć zkaldany krążek bardzo się boję żeby się nic nie wydarzyło 😪 to dopiero połowa ciazy walczyłam o nią 5 lat jestem załamana
Dokładnie 20mm w jednej i drugiej ciąży. Z pessarem czułam się bezpieczniej i on sam tez jest bezpieczniejszy niż szycie szyjki. Trzymam kciuki za szczeliwe zakończenie. Musisz tylko bardzo na siebie uważać jednak. Tez byłam załamana, ale zadałam sie na lekarzy. Pessar na pewno Ci pomoże. Głowa do góry ❤️
 
To chyba ja tylko liczę slonczone tygodnie 😆

Ludzie! Ja tylko czekam aż bede mogla osc na L4. A swoją działalność mam wiec musze sie upewnić najpierw czy coaza sie prawidłowo rozwija, czy wszystko w porządku i jak tylko pierwsze prenatalne przezyje i bedzie ok to ode na L4. 🙂
Ja też liczę skończone tygodnie. Dzisiaj mam 5+2 😄

I też jestem na swojej działalności, chce dokończyć tylko to co najważniejsze i też na l4. W końcu w ciągu dnia i tak nie robię nic innego tylko śpię xD
 
To chyba ja tylko liczę slonczone tygodnie 😆dla mnie 7+3 to nadal siódmy tydzien. Bo idąc tym tokiem jakbys byla 1+5 to juz bys byla w 2 tygodniu i nigdy w pierwszym 🙈😂taka mam logikę.
Ja dzisiaj 7t0d 🙄i jakoś ustaly ojabwy o wszystko sobie wkręcam. Dobrze ze na stanie mam 27 miesieczma corke bo bym zwariowała znowu z natłoku myśli.

A dobrze reagujesz na leki? Bo ja przy takim wyniku nadal biore euthyrox 75. (Tyle ze to nie ciążowa niedoczynnosx tylko zwykla. )

Ludzie! Ja tylko czekam aż bede mogla osc na L4. A swoją działalność mam wiec musze sie upewnić najpierw czy coaza sie prawidłowo rozwija, czy wszystko w porządku i jak tylko pierwsze prenatalne przezyje i bedzie ok to ode na L4. 🙂
mogę być i 7tc, bez znaczenia. Ja wiem ze jedni mówią o skończonych tc a jedni o teraźniejszych tc. Moj lekarz mówil przy mojej pierwszej ciąży o teraźniejszych i tak mi zostało. Ale to jest bez znaczenia, każdy mówi jak mu wygodniej 😁
 
reklama
Dokładnie 20mm w jednej i drugiej ciąży. Z pessarem czułam się bezpieczniej i on sam tez jest bezpieczniejszy niż szycie szyjki. Trzymam kciuki za szczeliwe zakończenie. Musisz tylko bardzo na siebie uważać jednak. Tez byłam załamana, ale zadałam sie na lekarzy. Pessar na pewno Ci pomoże. Głowa do góry ❤️
Dziękuję mam. Nadzieję że dotrwam chociaż do 32 tc a leżałaś dupka wyżej niz. Głowa czy nie
 
Do góry