reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja jestem na duphastonie i parcie na pęcherz mi się nawet zmniejszył niż w pierwszych tc bez duphastonu? Ale nad ranem pęcherz mega ciśnie...

Ja wlansie w nocy co dwie godziny, i to jest taki max, pęcherz tak pelny jakby mi miało rozerwać 🫣 ale ja zawsze dużo sikałam, ale to co teraz się dzieje to aż mnie dziwi.
 
reklama
Ja muszę was zapytać jeszcze raz, rano zapytałam ale nikt mi nic nie odpisał 🙈
Wie może któraś z was czy progesteron/luteina jest moczopędny, nie umiem doszukać się tego w internecie? Takiego parcia na pęcherz jak w tej ciąży nigdy w życiu nie miałam. Wykluczam zapalenie pęcherza bo raz w życiu miałam i ojjjj to był ból… a tutaj nic nie boli, poprostu ciagle muszę siku 🤷🏻‍♀️ normalnie wie wiem aż czy to takie normalne.
ja tez ciagle musze siku. W nocy wstaje 2-3 razy. Ale nie biore zadnych lekow oprocz witamin ciazowych i zelaza bo jestem juz ponizej norm.
 
Ja wlansie w nocy co dwie godziny, i to jest taki max, pęcherz tak pelny jakby mi miało rozerwać 🫣 ale ja zawsze dużo sikałam, ale to co teraz się dzieje to aż mnie dziwi.
Tak nie mam, raz może w nocy stanę lub, jak pisałam nad ranem ciśnie... Różnie u każdej z nas bywa, hormony, nacisk na pęcherz przy powiększającej się macicy... Jednak, jak u Ciebie faktycznie jest to męczące, to może warto zrobić badanie?
 
Ja muszę was zapytać jeszcze raz, rano zapytałam ale nikt mi nic nie odpisał 🙈
Wie może któraś z was czy progesteron/luteina jest moczopędny, nie umiem doszukać się tego w internecie? Takiego parcia na pęcherz jak w tej ciąży nigdy w życiu nie miałam. Wykluczam zapalenie pęcherza bo raz w życiu miałam i ojjjj to był ból… a tutaj nic nie boli, poprostu ciagle muszę siku 🤷🏻‍♀️ normalnie wie wiem aż czy to takie normalne.
Ja biorę i duphaston i luteinę i nie mam zwiększonego parcia na pęcherz ;)
 
Ja muszę was zapytać jeszcze raz, rano zapytałam ale nikt mi nic nie odpisał 🙈
Wie może któraś z was czy progesteron/luteina jest moczopędny, nie umiem doszukać się tego w internecie? Takiego parcia na pęcherz jak w tej ciąży nigdy w życiu nie miałam. Wykluczam zapalenie pęcherza bo raz w życiu miałam i ojjjj to był ból… a tutaj nic nie boli, poprostu ciagle muszę siku 🤷🏻‍♀️ normalnie wie wiem aż czy to takie normalne.
Luteiny przez ostatnie lata nabrałam się tyle że masakra i nigdy nie wpływała na mnie moczopednie 🙂 teraz też oczywiście jestem na luteinie 🙂 w ciągu dnia jakoś mnie nie goni do kibelka ale za to w nocy 4 razy wstaje na siku 🤪
 
reklama
Dziewczyny posiadajace starsze dzieci, chustowalyscie? Ja przy starszej nie mialam nic do noszenia, ale to bylo dawno i mialam nie cale 17 lat, nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje 😂 przy drugiej mialam nosidlo ktore uzylam moze 4 razy. Teraz chcialabym chustowac ale bie mam zielonego pojecia. Moze macie cos do polecenia dla poczatkujacy, jakies rady?
 
Do góry