reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja właśnie jutro kupuję placki i idę do przełożonej, następna wizyta 17.10 i wtedy biorę L4. Myślałam, że popracuję do końca stycznia, bo praca biurowa, ale nie dam rady :/ po kilku godzinach siedzenia spina mi brzuch, a przy tych szalonych 2cm szyjki to jest nerwowo. I do tego mdłości/wymioty, sprawiają, że siedząc na spotkaniu zamiast słuchać ustaleń zastanawiam się czy lecieć do wc teraz czy za chwilę.
Lepiej idź niż tak się męczyć :(

Ja chodzę na NFZ i problemu z usg nie mam. 2 ciąże prowadziłam prywatnie, ale teraz i poprzednią na NFZ i nie narzekam...
 
reklama
Termin z USG na 1.05 a na kwietniowkach na początku zaglądałam jak z om wychodził termin na kwiecień ;)
Pisałaś na innym wątku, że ostatnią miesiączkę miałaś 10 lipca, a termin masz na 1 maja?

Dziewczyny, co w takiej sytuacji chcecie, żeby zrobić?
Wpisywanie wszystkich, którzy się zgłaszają, a wcześniej z nami nie były trochę mija się z celem🤷‍♀️
 
Pisałaś na innym wątku, że ostatnią miesiączkę miałaś 10 lipca, a termin masz na 1 maja?

Dziewczyny, co w takiej sytuacji chcecie, żeby zrobić?
Wpisywanie wszystkich, którzy się zgłaszają, a wcześniej z nami nie były trochę mija się z celem🤷‍♀️
Niech takie osoby się poudzielają przez jakiś czas tutaj
 
Pisałaś na innym wątku, że ostatnią miesiączkę miałaś 10 lipca, a termin masz na 1 maja?

Dziewczyny, co w takiej sytuacji chcecie, żeby zrobić?
Wpisywanie wszystkich, którzy się zgłaszają, a wcześniej z nami nie były trochę mija się z celem🤷‍♀️
A to nie jest tak że na ten prywatny wątek to i tak trochę poczekamy? Pamiętam, że na poprzednim wątku trwało to prawie miesiąc. Wtedy można ewentualnie coś pozmieniać jak się niektóre dziewczyny wykruszą i nie będą się regularnie do nas odzywać 🤔
 
A to nie jest tak że na ten prywatny wątek to i tak trochę poczekamy? Pamiętam, że na poprzednim wątku trwało to prawie miesiąc. Wtedy można ewentualnie coś pozmieniać jak się niektóre dziewczyny wykruszą i nie będą się regularnie do nas odzywać 🤔
Ja byłam na wątku co szybko się udało przejść na prywatny. Może to przez niezdecydowanie tyle to trwało 🤷
 
reklama
Do góry