reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
herbata z cytryna miodem i goździkami, mleko z czosnkiem, kanapki z czosnkiem, jak kaszel to syrop z cebuli ;)
Miałam to samo pisać. Mnie złapało też potężne przeziębienie z takim kaszlem że myślałam że płuca wypluje co 15 minut. I tymi sposobami mi przeszło plus syrop od lekarza Drosetux. Syrop z cebuli działa cuda
 
Dziewczyny mam pytanie z tych dziwnych, ostatnie tygodnie moje piersi były twarde i obolałe i jakby napuchnięta, od jakichś 2/3 dni jakby „oklaply” czy to moze byc jakis zły znak?

Wydaje mi się ze piersi to nie powód do zmartwień, mnie np dzisiaj tez prawie ze nie bola, a czasem to nie mogę ich dotknąć.. a poza tym to niby po 1 trymestrze w większości przypadków bolesność piersi mija, może u cb minął wcześniej 🤷🏻‍♀️😁 kiedy masz wizytę ?
 
Też chodzę do Luxmedu i mam co wizytę USG (jutro będzie trzecie), to chyba zależy od placówki.
może tak, chociaż pierwsza ciąże prowadziłam u innego lekarza i tez nie miałam 😔

A usg prenatalne tez będzie robił lekarz prowadzący czy wystawił Ci skierowanie do innego ?
Podziwiam Was z tym sokiem z cebuli, ja bym po nim zeszła na zgagę, zwłaszcza teraz w ciąży 😂.
kocham syrop z cebuli 🙈🙈🙈
 
bardzo współczuje. W pierwszej ciąży miałam uporczywy nocny kaszel przez 4 miesiące, nie mogłam spać w nocy, dostałam skierowanie do szpitala ale oddziały gin mnie nie chciały bo nie leczą kaszlu, a zwykle nie chciały bo co oni mi podadzą w ciąży… na szczęście przeszło, ale było to okropne :((
całe szczescie ze przeszło. No tak dmuchałam chuchałam a i tak coś mnie dopadło. Pokuruje się do piątku jeżeli nic nie będzie przechodzić umowie się do lekarza.
 
reklama
Syrop z cebuli, smak dziecinstwa 😋

Teraz mi nie wolno bo po synku dostalam w gratisie cukrzyce a i tak na slodkie nie moge patrzec 😔
 
Do góry